Viewtiful Joe 2 (PS2) - okladka

Viewtiful Joe 2 (PS2)

Premiera:
01 kwietnia 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Akcja
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Viewtiful Joe 2 (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Viewtiful Joe 2 to bardzo przyjemna gra zręcznościowa. Jest ona kontynuacją przygód super bohatera o imieniu Joe. Tym razem jednak nie jest on sam. Dołącza do niego Sylwia, która podobnie jak Joe posiada wiele ciekawych i morderczych umiejętności.

Wędrując bardzo różnymi krainami zwiedzimy wiele ciekawych miejsc pełnych kosmitów. Aby dotrzeć do końca w jednym kawałku i przy okazji uratować świat przed zagładą Joe oraz Sylwia posłużą się manipulacją czasem, będą w stanie kontrolować napięcie elektryczne oraz ogień i wiele innych.

Na końcu każdego etapu, podobnie jak w innych grach przygodowych spotkamy potężnych bossów, których pokonanie wymagać będzie od naszych herosów czegoś więcej, niż ślepego ładowania w nich nabojami. Ale możemy być pewni, że po wygranej satysfakcja jest nie mała !

Viewtiful Joe 2 nastawiony jest głównie dla najmłodszych graczy, lecz starzy wyjadacze także powinni znaleźć w grze coś dla siebie z powodu dość wysokiego stopnia trudności!


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Viewtiful Joe 2 (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?