Severance: Blade of Darkness (PC) - okladka

Severance: Blade of Darkness (PC)

Premiera:
21 lutego 2001
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (1)Ukończone (8)Kupię (0)

Opis Severance: Blade of Darkness (PC)
Ager @ 16:46 11.01.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 30h 30min

+ czaswięcej

Severance: Blade of Darkness to gra akcji z elementami RPG. Fabuła toczy się w świecie fantasy, w którym do życia budzi się pradawne zło. Gracz wciela się w rolę wybrańca mającego za zadanie ocalenie ludzkości. Tytuł oferuje zabawę z perspektywy trzeciej osoby.

W grze wybieramy jedną z czterech postaci (barbarzyńcę, krasnoluda, rycerza i amazonkę). Każda z nich dysponuje odmiennymi cechami i umiejętnościami. W trakcie wędrówek przyjdzie nam się zmierzyć z ogrami, ożywieńcami, golemami czy wampirami. Podczas walki korzystamy z kilku ruchów, które realizujemy przy pomocy klawiszy kierunkowych i przycisku ataku. W miarę postępu gracz otrzymuje nowe kombinacje i umiejętności, których pełna lista znajduje się „pod F1”. Im trudniejszy przeciwnik do pokonania tym więcej dostaniemy za niego punktów doświadczenia.

Produkcja Rebel Act Studios wyróżnia się dość sporym zróżnicowaniem lokacji. W Severance: Blade of Darkness przyjdzie nam zwiedzać zarówno mroźne pustkowia, pustynie, zaginione wyspy, wulkany jak również arabskie pałace i hinduskie świątynie. Każda miejscówka cechuje się zagadkami, pułapkami oraz śmiercionośnymi machinami.

Gra udostępnia tryb multiplayer (LAN). Ten ogranicza się do jedynie dwóch, walczących na arenie graczy, podczas gdy reszta musi czekać na swoją kolej. Dla lubujących się w tworzeniu własnych przygód, twórcy przygotowali edytor lokacji.

Screeny z Severance: Blade of Darkness (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?