Traffic Giant Gold (PC) - okladka

Traffic Giant Gold (PC)

Premiera:
16 lipca 2000
Premiera PL:
07 sierpnia 2001
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (11)Gram (2)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Traffic Giant Gold (PC)
szewczu @ 16:00 19.02.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 45h 0min

+ czaswięcej

Traffic Giant Gold to produkcja z gatunku gier ekonomicznych, która daje nam możliwość wcielenia się rolę kierownika linii przewozowych naziemnych, takich jak autobusy, pociągi, tramwaje itp. Staramy się o to, by jak najwięcej środków transportu było dostępnego w danym mieście i aby nasi pasażerowie byli jak najbardziej zadowoleni z podróży oraz czasu jaki upłynie. Za produkcję odpowiedzialne jest studio JoWooD natomiast w Polsce niniejszy tytuł wydało studio CD Projekt.

Zaraz po uruchomieniu produktu, zaczynamy konkretną zabawę. Nudujemy nasze miasto oraz to, co jest najważniejsze w tej grze, linie transportowe. Twórcy oddali w nasze ręce aż 500 różnych budowli z których może składać się nasze miasto oraz 25 rozmaitych środków transportu. Nasze, początkowo małe miasteczko, z biegiem czasu przeradza się w olbrzymie metropolie. W wyniku takiego rozrostu, trzeba odpowiednio zadbać o to, by ludzie mieli czym się przemieszczać z domów do pracy czy też szkoły.

Ludzie są istotnym elementem Traffic Giant Gold, gdyż bez nich nie mielibyśmy funduszy na dalszą rozbudowę linii transportowych oraz miasta. Każdy człowiek posiada swoje specyficzne potrzeby i zachcianki, które musimy oczywiście realizować aby był zadowolony. Nie każdy chce podróżować autobusem, tudzież pociągiem. Są przecież tacy ludzie, którzy cenią sobie wygodę oraz relaks. Dla takich obywateli warto zainwestować chociażby w taksówki.

Poza trybem dla pojedynczego gracza, Traffic Giant Gold oferuje nam także wyśmienity multiplayer, w którym jednocześnie może brać udział do czterech graczy.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdiablostars   @   17:38, 06.06.2010
gierka nudna jak flaki z olejem , na szczęście są inne - lepsze
0 kudosSniper-PL   @   14:42, 04.07.2011
Gierka nawet fajna ale na krótką przygodę, na długie ślęczenie wieczorami nad tym tytułem jest zdecydowanie za nudna Uśmiech Ale ogólnie nawet fajnie się w to gra;)
0 kudos$nake   @   19:55, 11.03.2012
Bardzo fajna gierka, zawsze miło wspominałem i wracałem, by zagrać ponownie..
Ten moment kiedy pojawiały się nowe środki transportu Uśmiech
0 kudosKotecek_PL   @   13:44, 20.02.2021
Gra powoduje pełno problemów technicznych, nie da się grać