Jet Storm: Modern Dogfights (PC) - okladka

Jet Storm: Modern Dogfights (PC)

Premiera:
30 sierpnia 2005
Premiera PL:
07 listopada 2005
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Polski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (25)Gram (10)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Jet Storm: Modern Dogfights (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 19h 11min

+ czaswięcej

City Interactive z dumą przedstawia swoją najnowszą grę Jet Storm: Modern Dogfights. Gra jest efektem pracy polskiego zespołu programistów skupionych w City Interactive i miała już swoją premierę zarówno w Stanach Zjednoczonych i w Europie Zachodniej. Jako Jetfighter 2015 wydało ją znane i cenione przez graczy wydawnictwo Take 2 Interactive, jedno z pięciu największych wydawnictw tego typu na świecie. Warto wspomnieć, że gra została bardzo dobrze odebrana przez środowisko graczy - branżowy portal pcgameworld przyznał grze ocenę 76% na możliwych 100%. Dla porządku dodajmy tylko, że poprzednie części tej zręcznościowej symulacji osiągnęły rekordową sprzedaż miliona egzemplarzy.

Fabuła Jet Storm: Modern Dogfights przenosi nas do roku 2006. Organizacje terrorystyczne nawiązały sojusz z kartelami narkotykowymi z Ameryki Południowej. Ta nowa, przestępcza organizacja uzbrojona w najnowszą broń i technologię oraz nieograniczone zasoby pieniężne, stanowi olbrzymie zagrożenie dla bezpieczeństwa świata. Twoim zadaniem jako pilota elitarnej jednostki Air Force jest wyeliminowanie ukrytych baz wroga znajdujących się na terytoriami Kuby, Ekwadoru, Florydy oraz nad Kanałem Panamskim.

Masz do wykonania szesnaście dynamicznych misji, z których sporą część stanowią podniebne pojedynki z wrogimi myśliwcami i śmigłowcami. Misje są wciągające i różnorodne, przez co zapewniają graczowi przyjemny dreszcz emocji.

Jeśli chodzi o maszyny którymi wykonujesz zadania, to dysponujesz kilkoma ultranowoczesnymi myśliwcami pionowego startu z X100 Eagle na czele. Te maszyny dzięki dwóm trybom ustawienia skrzydeł doskonale sprawdzają się zarówno w podniebnych pojedynkach jak i w niszczeniu celów naziemnych. Każdy z myśliwców uzbrojono w różnorodne rodzaje broni, przydatne zarówno do walki w powietrzu jak i podczas ataku na naziemne instalacje wroga. Prosty i klarowny interfejs oraz elastyczność myśliwca pozwalają na intuicyjne manewrowanie odrzutowcem, dając mnóstwo satysfakcji nawet niezbyt doświadczonym graczom.

Atutem gry jest efektowna grafika – możemy podziwiać rozległe lasy, wsie, miasta i fabryki. Spore wrażenie robią animacje - świetnie wygląda zarówno zmiana kształtu skrzydeł myśliwca, jak i efekt towarzyszący odpalaniu pocisków. Akcja często rozgrywa się nad wodą, która również została ukazana bardzo realistyczne. Kolejny plus Jet Storm to dobrze opracowana ścieżka dźwiękowa, podkreślająca atmosferę gry.

Użytkownik może skorzystać z trybu multiplayer - pozwalającego na zabawę zarówno w sieci lokalnej jak i w internecie. Jeśli zaś chodzi o wymagania sprzętowe, to są one niewielkie: do gry wystarcza procesor Pentium III 800 MHz, 256 MB RAM i karta graficzna GeForce 2.

Warto również podkreślić to, że ta gra wyprodukowana według światowych standartów została cenowo przystosowana do kieszeni nawet niezbyt zamożnego klienta – można ją kupić w rewelacyjnej cenie 9,99 złotych!

- trzy rodzaje myśliwców pionowego startu
- dynamiczne pojedynki z groźnymi przeciwnikami w realistycznie odwzorowanym środowisku
- możliwość wyboru pomiędzy dwiema głównymi perspektywami gracza – kokpit i widok z trzeciej osoby
- spektakularna grafika i efekty dźwiękowe
- intuicyjny interfejs i wygodne sterowanie
- wciągająca historia oraz świetna muzyka
- kampania dla pojedyńczego gracza oraz tryb multiplayer w sieci Lan i Internecie

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Jet Storm: Modern Dogfights (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGameLord   @   13:08, 25.01.2012
To powtórka gry Combat Wings tylko w lepszej grafice, innym sprzęcie, innych latach. A co do gry.

GRAFIKA 7,4/10
MUZYKA/DŹWIĘKI: 6/10
MODELE 9/10
CENA 8,9/10
OCENA KOŃCOWA: 8/10
0 kudoskrzysztofkilian12   @   18:56, 13.05.2012
jak przejsc 4 misie
0 kudosSzymono111   @   06:56, 14.05.2012
A cóż to za diabelstwo? Kolejna gra CI i jak zwykle średniak. Dosyć niezręczny z resztą bo ta gra nie ma specjalnie żadnych wad,ani specjalnie zaletami nie błyszczy. Ot,taki przeciętny lotnik,może kilka osób się skusi.