Blue Protocol (PC) - okladka

Blue Protocol (PC)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
MMO / Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Blue Protocol (PC)
Kawira @ 11:02 22.05.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Blue Protocol to gra wieloosobowa gra cRPG (MMORPG), której akcja została osadzona w świecie fantasy wymieszanym z science-fiction. Za projekt odpowiada zespół Bandai Namco Studios, wewnętrzny deweloper firmy Bandai Namco, mający na swoim koncie takie gry jak Ridge Racer Type 4, Scarlet Nexus czy Gundam Evolution.

Fabuła Blue Protocol osadza gracza w roli śmiałka poszukującego swoich korzeni. Wydarzenia rozgrywają się na zamieszkałej przez ludzi planecie Regnas.

Rozgrywka Blue Protocol charakteryzuje się dynamicznymi walkami zbliżającymi tę grę bardziej do Blade & Soul aniżeli tradycyjnych tytułów MMORPG. Mimo iż moduł wieloosobowy gra nadal niebagatelną rolę, to tytuł Bandai Namco pod względem gameplayu częściej bliżej do klasycznego slashera. W starciach korzystamy z szerokiego wachlarza broni białej, palnej oraz zaklęć, a nasza postać w miarę, jak realizuje kolejne zadania i pokonuje wrogów w walce, zyskuje nowe poziomy doświadczenia pozwalające na zdobycie potężniejszych umiejętności specjalnych.

Wymagania: Twórcy gry Blue Protocol ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Blue Protocol (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?