Samurai Warriors 5 (PC) - okladka

Samurai Warriors 5 (PC)

Premiera:
27 lipca 2021
Premiera PL:
27 lipca 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Samurai Warriors 5 (PC)
Kawira @ 12:11 30.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Samurai Warriors 5 to kolejna odsłona cyklu slasherów taktycznych od japońskiego studia Omega Force. Deweloperzy znani są między innymi za sprawą takich marek jak Attack on Titan, Persona oraz Dynasty Warriors będące siostrzaną serią Samurai Warriors.

W Samurai Warriors 5 ponownie wracamy do okresu Sengkoku Jidai, czyli serii wojen domowych o tytuł cesarza Japonii. Tym razem zabawa zaczyna się w roku 1467, a historię poznajemy z perspektywy Nobunagi Ody i Mitsuhide Akechiego będącymi wówczas potężnymi wodzami dwóch największych klanów.

Rozgrywka Samurai Warriors 5 pozwala na pokierowanie jedną z 27 dostępnych postaci i uczestniczenie w dynamicznych starciach z perspektywy trzecioosobowej - zza pleców bohatera. Naszym zadaniem jest przeciwstawianie się przeważającym siłom wroga, korzystając nie tylko z posiadanej katany, ale również umiejętności specjalnych wyrównujących nasze szanse przeciw setkom żołnierzy nieprzyjaciela. Możemy także wydawać rozkazy swoim podkomendnym.

Akcja zamknięta jest w kilku regionach azjatyckiego królestwa, do których przenosimy się poprzez menu główne. Lokacje, po których się poruszamy, są zamknięte i mają korytarzową formułę. Samurai Warriors 5 pod względem mechaniki tytuł przypomina swojego poprzednika nie przechodząc praktycznie żadnych zmian.

Kampanię Samurai Warriors 5 możemy przejść zarówno w pojedynkę jak i w trybie kooperacyjnym z jednym przyjacielem.

Wymagania: Twórcy gry Samurai Warriors 5 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Samurai Warriors 5 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?