The Council (PC) - okladka

The Council (PC)

Premiera:
13 marca 2018
Premiera PL:
13 marca 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Council (PC)
Kawira @ 10:35 03.01.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Council to przygodówka osadzona w XVIII wieku. Za projekt odpowiada skromne studio Big Bag Wolf, a jej wydania podjęła się firma Focus Home Interactive.

W The Council gracz wciela się w Louisa de Richeta, członka sekretnego stowarzyszenia zrzeszającego ludzi o potężnych wpływach, który właśnie przyjechał na jedno z tajnych spotkań. Wkrótce po przybyciu zaginęła jego matka, a on sam jest nowy w środowisku.

Rozgrywka skupia się na interakcjach z innymi gośćmi zjazdu mającymi własny charakter oraz agendę. Na własną korzyść należy używać umiejętności i wszelkich surowców mogących zaskarbić sympatię danej osoby. Nieudane podejście nie będzie oznaczać końca zabawy, lecz przyniesie nieprzyjemne, nieodwracalne konsekwencje uprzykrzające dalszy postęp gry.

The Council oferuje w pełni trójwymiarową oprawę wizualną. Tytuł deweloperzy zdecydowali się udostępniać w formie epizodycznej.

Screeny z The Council (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?