Depth (PC) - okladka

Depth (PC)

Premiera:
03 listopada 2014
Premiera PL:
03 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / MMO
Język:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Depth (PC)
Dirian @ 11:48 13.07.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Depth to gra nastawiona na rozgrywki sieciowe, w której jedna strona wciela się w postaci nurków, druga zaś w groźne rekiny.

Zabawa toczy się niemal wyłącznie pod wodą. Zadaniem nurków jest poszukiwanie rozsianych po dnie morskim skarbów, a następnie dostarczenie ich na powierzchnię. Osoby przejmujące kontrolę nad żarłaczami białymi muszą z kolei przeszkodzić podwodnym eksploratorom w wykonaniu ich celu.

Nurkowie do dyspozycji mają szereg wyposażenia, poczynając od kusz podwodnych i prostych pistoletów, kończąc zaś na morskich karabinach szturmowych czy podwodnych minach. Rekiny z kolei mogą pochwalić się swoimi naturalnymi atutami - wielkimi, ostrymi jak brzytwa zębiskami, zwinnością czy zmysłom, niezwykle przydatnym w nawigacji po podwodnym świecie.

Twórcy zadbali o urozmaicenie rozgrywki, wprowadzając m.in. system rozwoju postaci. Na kolejne poziomy awansujmy zarówno człowieka, otrzymując tym samym nowe wyposażenie; jak i rekina, co z kolei wiąże się z doskonaleniem zmysłów czy motoryki zwierzęcia. Gra oferuje także możliwość grania przeciwko jednostkom sterowanym przez komputer, niemniej raczej wyłącznie w celach treningowych - prawdziwa zabawa zaczyna się w sieci.

Depth może pochwalić się ładną oprawą wizualną, wygenerowaną w oparciu o Unreal Engine 3. Ekipa Digital Confectioners oddała w nasze ręce pełne detali dno morskie i zaawansowaną fizykę.

Screeny z Depth (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?