Disney's Action Game Featuring Hercules (PC) - okladka

Disney's Action Game Featuring Hercules (PC)

Premiera:
20 czerwca 1997
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Disney's Action Game Featuring Hercules (PC)
Pietek=) @ 19:49 03.11.2014
Rafał "Pietek=)"

Śr. długość gry: 4h 12min

+ czaswięcej

Disney's Action Game Featuring Hercules to platformówka 2,5 D stworzona przez studio Eurocom Entertainment Software. Gra opiera się na filmie animowanym Hercules z 1997 roku.

W produkcji sterujemy oczywiście synem Zeusa. Jak to w filmie, za zadanie mamy udowodnić poprzez szereg zadań, że główny bohater jest godzien wstąpić na Olimp. W dążeniu do tego celu przeszkadza nam będzie Hades - bóg świata zmarłych.

Podczas rozgrywki poruszamy się jedynie drogą wyznaczoną przez twórców. Przez większość etapów widzimy Herculesa z boku, zaś w niektórych etapach widok zmienia się i sterujemy naszym bohaterem zza jego pleców. Do przejścia jest dziesięć etapów, w których to możemy zbierać literki tworzące słowo "Hercules" jak i wazy, służące za kody, by móc przy następnej zabawie wczytać etap, na którym to ukończyliśmy poprzednią sesję. W produkcji nie brakuje również starć z bossami znanymi nam z filmu animowanego.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?