Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa (PC) - okladka

Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa (PC)

Premiera:
29 sierpnia 2003
Premiera PL:
23 sierpnia 2003
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa (PC)
Ager @ 02:33 05.05.2014
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa to produkcja polskiego studia Mirage Interactive luźno nawiązująca do słynnej komedii o tym samym tytule.

Gra jest mocno uproszczonym cRPGiem i opowiada o losach tytułowego polskiego żołnierza Franka Dolasa, których nie uświadczymy w filmowym odpowiedniku. Tym razem statek, którym płynie nasz podopieczny, zostaje zatopiony przez niemieckiego U-Boota, a Franek trafia w ręce Niemców. Dzięki temu odkryjemy tajne plany nazistów poszukujących Wunderwaffe, zwiedzimy zróżnicowane lokacje (afrykańska dżungla i pustynia, czy choćby Alpy) oraz ruszymy szarymi komórkami rozwiązując zagadki.

W Jak rozpętałem II Wojnę Światową: Nieznane przygody Franka Dolasa wykreujemy własną postać, wybierając z pokaźniej puli siedmiu profesji i pięćdziesięciu różnych specjalności oraz z czasem rozwijanych umiejętności. Możemy ponadto zdecydować, w jaki sposób przejdziemy grę - w trybie zręcznościowym (mniejsze natężenie zagadek i rola rozmów z napotkanymi NPCami) albo przygodowym wymagającym częstego główkowania.

Produkt Mirage Interactive nie szczędzi przy tym graczom humoru i wielu zabawnych sytuacji. Fani zbierania klamotów również się nie zawiodą, gdyż autorzy przygotowali kilkadziesiąt rodzajów broni, ubrań oraz innych przedmiotów, mających wpływ na parametry głównego bohatera.

Tytuł wykonany został w technologii 2D, oferując przy tym rzut izometryczny wraz z trybem aktywnej pauzy, który pozwala podejść do starć w bardziej taktyczny sposób.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?