The Binding of Isaac: Rebirth (PC) - okladka

The Binding of Isaac: Rebirth (PC)

Premiera:
04 listopada 2014
Premiera PL:
04 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (9)Gram (7)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis The Binding of Isaac: Rebirth (PC)
DevMat @ 17:17 18.04.2013

Śr. długość gry: 99h 30min

+ czaswięcej

The Binding of Isaac: Rebirth to remake niezwykle udanego tytułu niezależnego z 2011 roku. Odświeżoną konsolową wersję stworzyła firma Nicalis.

Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, tak i Rebirth to produkcja z kategorii roguelike, będąca połączeniem strzelanki, platformówki i gry logicznej. Gracz wciela się w postać tytułowego Izaaka, który przemierza podziemne korytarze, rojące się od rozmaitych kreatur i pułapek. Tytuł jest podzielony na etapy, a każdy z nich zawiera sporo znajdziek, przedmiotów i naturalnie wrogów, wliczając w to wyróżniającego się na tle innych potworów bossa.

Kluczowymi elementami pozwalającymi na przetrwanie są znajdywane po drodze przedmioty, niekiedy bardzo dziwne. Przyda się tutaj spora dawka kreatywności ze strony gracza, gdyż twórcy pozwalają wykorzystać znalezione rzeczy na rozmaite sposoby. Ekwipunek możemy ze sobą łączyć, a kolejne znajdźki wzmacniają umiejętności bohatera.

Dodatkowo rozszerzona edycja Rebirth zawiera lokalny tryb kooperacji, oraz została oparta o zupełnie nowy silnik graficzny, pozwalając twórcom na więcej swobody, bowiem podstawowa wersja oparta była oparta na Flashu. Ponadto poprawiono oprawę wizualną i dodano wszystkie DLC jakie pojawiły się do tej pory.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?