Flashback 2013 (PC) - okladka

Flashback 2013 (PC)

Premiera:
01 października 2013
Premiera PL:
01 października 2013
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Logiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Flashback 2013 (PC)
DevMat @ 20:09 11.04.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Flashback to wydany w dwudziestą rocznice debiutu pierwowzoru remake kultowej gry platformowej. Za jego opracowanie odpowiada studio VectorCell, w składzie którego znajdują się osoby odpowiedzialne za wersję z 1993 roku.

Fabuła przedstawia ten sam wątek, co oryginał. Wcielamy się w naukowca Conrada B. Harta, który odkrywa, że przybysze z innej planety podmieniają ludzi na swoich, chcąc w ten sposób zapanować nad naszą planetą. Na jego nieszczęście kosmici odkrywają, że zna prawdę i zaczynają na niego polować. Dotknięty ich atakami traci pamięć, jednak oni nie zapomnieli o nim i nadal go ścigają.

Podobnie jak na początku lat dziewięćdziesiątych, całość akcji obserwujemy "z boku". Głównymi założeniami tytułu są walki z przeciwnikami, rozmowa z napotkanymi NPC oraz skakanie z platformy na platformę. Twórcy uprościli nieco sterowanie i teraz nie wymagane jest od nas wyliczenie co do milimetra każdego skoku, aby nie spaść w dół. Jednak produkcja nadal stanowi wyzwanie.

Graficznie zastąpiono 2D pełnym trójwymiarem. Lokacje wyglądają ładnie, w każdym z dostępnych środowisk.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Flashback 2013 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?