Vietcong (PC) - okladka

Vietcong (PC)

Premiera:
26 marca 2003
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (6)Kupię (0)

Opis Vietcong (PC)
Daniel(PL) @ 17:16 19.10.2012
Rytir "Daniel(PL)" Smrti

Śr. długość gry: 9h 10min

+ czaswięcej

Vietcong to wojenna strzelanka, autorstwa studia Pterodon, opowiadająca o losach amerykańskich sił specjalnych wysłanych do walki w Wietnamie.

Wcielamy się w sierżanta Stevena R. Hawkinsa, który został wysłany, wraz ze swoim oddziałem, do obozu Nui-Pek w latach 1967-68. W skład naszej ekipy wchodzą: Joe Crocker, Thomas Bronson, Le Duy Nhut, P.J Defort i C.J. Hornster. To z nimi przejdziemy w dżungli szlak bojowy bardzo długiej i krwawej wojny wietnamskiej.

Gra podzielona jest na kilkanaście misji, w których co chwilę używamy jednej z 20 broni. Oprócz tego można również wzywać wsparcie powietrzne, jeździć samochodami, pływać łodziami i nie tylko. Tytuł spośród reszty FPS'ów wyróżnia klimat, dzięki osadzeniu akcji w egzotycznym kraju.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Vietcong (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJacen22   @   08:36, 29.11.2014
Fajna gierka. Uśmiech Pamietam jak byłem mały to w nią grałem. Szczęśliwy
0 kudosJackieR3   @   09:04, 29.11.2014
Ja też w to grałem jak byłem mały. Puszcza oko
Gra rzeczywiście warta była zagrania.Właściwie to najciekawsza gra o wojnie w Wietnamie w jaką dotychczas grałem.
Prawie do szaleństwa doprowadziła mnie misja w tunelach z których nie potrafiłem wyjść po ciemku.W końcu wklepałem kod na nieskończoną amunicję i oświetlając sobie drogę rozbłyskami wystrzałów jakoś znalazłem wyjście.Potem w CDA przeczytałem że nie byłem pierwszy z tym pomysłem i że niepotrzebnie bo na wyposażeniu podobno była latarka. Zdziwiony Ciekawe czy to prawda?
0 kudosJacen22   @   11:57, 29.11.2014
Cytat: JackieR3
Ja też w to grałem jak byłem mały. Puszcza oko
Gra rzeczywiście warta była zagrania.Właściwie to najciekawsza gra o wojnie w Wietnamie w jaką dotychczas grałem.
Prawie do szaleństwa doprowadziła mnie misja w tunelach z których nie potrafiłem wyjść po ciemku.W końcu wklepałem kod na nieskończoną amunicję i oświetlając sobie drogę rozbłyskami wystrzałów jakoś znalazłem wyjście.Potem w CDA przeczytałem że nie byłem pierwszy z tym pomysłem i że niepotrzebnie bo na wyposażeniu podobno była latarka. Zdziwiony Ciekawe czy to prawda?Latarka była owszem. Ja jakoś tam dałem radę po omacku. Dumny
0 kudosJackieR3   @   15:22, 29.11.2014
No to ofiara losu ze mnie. Zawstydzony Może tak się zasugerowałem że w tej misji były na wyposażeniu flary że nie pomyślałem o poszukaniu latarki.