King's Bounty: Wojownicy Północy (PC) - okladka

King's Bounty: Wojownicy Północy (PC)

Premiera:
12 października 2012
Premiera PL:
26 października 2012
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (37)Gram (8)Ukończone (9)Kupię (4)

Opis King's Bounty: Wojownicy Północy (PC)
DevMat @ 23:22 16.10.2012

Śr. długość gry: 94h 56min

+ czaswięcej

Wojownicy Północy to samodzielny dodatek do strategii turowej, zatytułowanej King's Bounty. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, za jej wykonaniem stają developerzy z Katauri Interactive.

Akcja ponownie rozgrywa się w świecie Endorii. Gracz wciela się w postać Olafa, który, zgodnie z tytułem produkcji, wyrusza na mroźną północ, gdzie zaczęły się dziać niepokojące rzeczy, zagrażające bezpieczeństwu mieszkańców królestwa króla Marka.

Rozgrywka nie uległa praktycznie żadnym zmianom. Nadal przemierzamy świat gry, walczymy z napotkanymi przeciwnikami, oraz rekrutujemy kolejnych wojaków do wojska. Jeśli chodzi o tych ostatnich, to do naszej dyspozycji zostały oddane trzy, niewystępujące do tej pory klasy. Są to: wikingowie, którzy nawet w małej ilości sieją spustoszenie na polu bitwy, dzięki dużej sile. Wróżbita, będący magiem wykorzystującym runy powiązane z lodem, oraz skalda.

Całość wystarcza na około 60-80 godzin zabawy, wiec naprawdę sporo. Oprawa wizualna, prezentuje poziom podobny do tego znanego z poprzednich części. Lodowe pustkowia oraz jaskinie są odwzorowane w trójwymiarze. Także areny na jakich walczymy i same jednostki wyglądają przyzwoicie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z King's Bounty: Wojownicy Północy (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:25, 03.01.2015
Każda kolejna część jest bardziej wciągająca od poprzedniej. Przejście kampanii jako Skald na średnim poziomie zajęło mi nieco ponad 60h, dobry czas. Zwiedziłem cały świat i nabiłem 65 level. Jedyne do czego mogę się przyczepić, to to że praktycznie kręcimy się w kółko jeśli idzie o świat gry, dochodzi trochę nowych lokacji, ale główna fabuła obraca się w okół starych terenów.
0 kudosADI9665   @   15:08, 31.10.2015
Niby prawie wszystko co zawsze w każdej części King's Bounty a jednak zawsze z każdą nową częscią coraz ciekawiej