Scania Truck Driving Simulator (PC) - okladka

Scania Truck Driving Simulator (PC)

Premiera:
08 czerwca 2012
Premiera PL:
08 czerwca 2012
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (13)Gram (4)Ukończone (6)Kupię (0)

Opis Scania Truck Driving Simulator (PC)
Dirian @ 18:39 10.08.2012
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 9h 30min

+ czaswięcej

Scania Truck Driving Simulator to kolejny na rynku symulator samochodów ciężarowych autorstwa czeskiego studia SCS Software, doświadczonego w produkcji tego typu gier. Tym razem firma nawiązała współpracę z korporacją Scania, producentem samochodów ciężarowych i autobusów, w efekcie czego Scania Truck Driving Simulator pozwala zasiąść za kółkiem jednaj z dokładnie odwzorowanych maszyn ze szwedzkiej stajni.

Gra posiada rozbudowany tryb single-player, gdzie na graczy czeka spora ilość rozmaitych wyzwań i zadań do wykonania. Zabawę rozpoczynamy od egzaminu na prawo jazdy, co jest swoistym samouczkiem i pozwala opanować podstawy rozgrywki. Następnie już, po uzyskaniu certyfikatu, rozpoczynamy właściwą część rozgrywki.

Tutaj na graczy czekają liczne konkurencje, w tym impreza Young European Truck Driver. Możemy także sprawdzić nasze umiejętności na autentycznie odwzorowanym torze testowym Scania, umiejscowionym w miejscowości Södertalje, czy klasycznie poprzewozić ładunki z punktu A do punktu B, pokonując przy tym znaczne odległości w trybie Wolna Jazda.

Twórcy przyłożyli się do kwestii technicznych, w efekcie czego Scania Truck Driving Simulator wygląda ponadprzeciętnie, a wisienką na torcie jest dokładne odwzorowanie pojazdów tytułowej marki.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Scania Truck Driving Simulator (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?