Earthworm Jim 3D (PC) - okladka

Earthworm Jim 3D (PC)

Premiera:
24 stycznia 2000
Premiera PL:
17 października 2000
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Earthworm Jim 3D (PC)
Andziorka @ 03:35 28.12.2011
Anna "Andziorka" Muszyńska
Tutaj mnie znajdziecie: http://andziorka.pl

Śr. długość gry: 14h 30min

+ czaswięcej

Earthworm Jim 3D opowiada o przygodach Dżdżownicy Jima, która trafiła do szpitala po tym, jak na jego głowę spadła krowa. My zaś znajdujemy się w umyśle bohatera i musimy pomóc mu odzyskać zdrowie.

Gra jest trójwymiarową platformówką. Mamy do pokonania ponad 30 postaci, Jim posiada kilka nowych ruchów, a poruszamy się po czterech dużych mapach. Naszym podstawowym zadaniem jest oczywiście walka z napotkanymi przeciwnikami, jak i rozwiązywanie drobnych problemów strukturalnych. Oponentów tłuczemy głównie za sprawą sporego arsenału broni, ale okazyjnie wykorzystamy też środowisko, lub naszą własną głowę, która potrafi działać jak bat. Wśród zagadek strukturalnych znajdujemy natomiast różne drobne i większe przeszkody, które nasz oponent musi pokonać przełączając dźwignie, wisząc ponad niebezpiecznymi zbiornikami wody itd.

Earthworm Jim 3D posiada bardzo przyjemną, ręcznie rysowaną oprawę wizualną, zbudowaną na zaawansowanym silniku graficznym, potrafiącym wygenerować w pełni trójwymiarowe środowisko, a następnie wypełnić je ładnie animowanymi postaciami.

Najnowsze wiadomości na temat Earthworm Jim 3D (PC)
Screeny z Earthworm Jim 3D (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?