Fallout: New Vegas - Old World Blues (PC) - okladka

Fallout: New Vegas - Old World Blues (PC)

Premiera:
19 lipca 2011
Premiera PL:
19 lipca 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (15)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (0)

Opis Fallout: New Vegas - Old World Blues (PC)
DevMat @ 13:52 12.09.2011

Śr. długość gry: 10h 31min

+ czaswięcej

Fallout: New Vegas - Old World Blues to trzecie rozszerzenie do bardzo dobrze przyjętej, post nuklearnej gry Fallout: New Vegas, niezmiennie tworzone przez studio Obsidian Entertainment.

Fabuła Old World Blues opowiada o grupie naukowców, którzy wymyślili technikę „przechowywania” swoich mózgów w akwarium. Dzięki temu będą mogli wiekami badać przeróżne technologie. Jeden z nich wymknął się jednak spod kontroli i niszczy cały dobytek stworzony przy współpracy z pozostałymi. Zadaniem bohatera będzie więc powstrzymanie nieudanego eksperymentu w jak najszybszym czasie, w jego rękach spoczywa bowiem przyszłość całej nauki.

W Fallout: New Vegas - Old World Blues odwiedzimy zaprojektowany specjalnie na potrzeby tego DLC krater badawczy oraz podziemne laboratorium. Spotkamy w nich całkiem nowe rodzaje broni oraz zbroi. Pomogą nam one w pokonaniu nowych przeciwników, którzy są powiązani z niektórymi eksperymentami.

Podczas przemierzania nowych lokacji i zabijania kolejnych przeciwników, nasz poziom doświadczenie może wzrosnąć o kolejne 5 poziomów.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Najnowsze wiadomości na temat Fallout: New Vegas - Old World Blues (PC)
Screeny z Fallout: New Vegas - Old World Blues (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?