The Hunter (PC) - okladka

The Hunter (PC)

Premiera:
04 marca 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis The Hunter (PC)
Ager @ 20:10 07.05.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 20h 0min

+ czaswięcej

The Hunter to sieciowy symulator myśliwski. Pozwala polować na ptaki, jelenie, a nawet niedźwiedzie. Cała zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości trofeów, które potem możemy porównać z innymi graczami.

Do naszej dyspozycji oddano pokaźną ilość specjalistycznego sprzętu. Jest on niezbędny jeżeli chcemy coś upolować, choć nasze umiejętności jak tropienie i celne strzelanie również się przydają. Gra nie polega jednak tylko i wyłącznie na zabijaniu. Mamy tu bowiem dostęp do takich opcji jak robienie zdjęć znalezionym okazom, zakładanie grup z innymi ludźmi, czy choćby uczestniczenie w turniejach i zawodach.

W trakcie wirtualnych podchodów zwiedzimy sporej wielkości wyspę pokrytą bujną roślinnością. Cała kraina jest zresztą odwzorowaniem okolic Waszyngtonu. Gra może także poszczycić się naprawdę świetną grafiką, dużą dbałością o szczegóły oraz nie gorszymi dźwiękami, które sprawiają, że szybko poczujemy się jakbyśmy byli w prawdziwym lesie.

The Hunter jest co prawda darmowy, ale nie omieszkano zastosować w nim systemu mikropłatności. Jeżeli chcemy zostać myśliwym z prawdziwego zdarzenia musimy wykupić specjalną licencję łowiecką. Bez niej jesteśmy traktowani jak zwykły kłusownik, co zwykle kończy się niemiłym spotkaniem z komputerowym leśniczym.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?