Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series (MOB) - okladka

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series (MOB)

Premiera:
18 kwietnia 2018
Premiera PL:
18 kwietnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series (MOB)
DevMat @ 10:33 19.08.2017

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series to gra przygodowa, podobnie jak inne tytuły studia Telltale, podzielona na sezony. W skład pierwszego z nich wchodzi pięć odcinków. To kolejny projekt wspomnianego dewelopera, po Grze o Tron, The Walking Dead oraz Batmanie, oparty na znanej licencji.

Zgodnie z tytułem, akcja rozgrywa się w uniwersum Strażników Galaktyki. Podczas zabawy gracz ma okazję spotkać wiele znanych z komiksu oraz filmu postaci i wspólnie z nimi zwiedzić różne zakątki przestrzeni kosmicznej. Wszystko to w znanej i lubianej formule, w której pierwsze skrzypce odgrywają dialogi oraz wybory moralne.

W czasie podróży napotykamy wiele postaci niezależnych, z którymi możemy porozmawiać oraz wymienić się informacjami. Aby przygoda była bardziej zróżnicowana, co jakiś czas napotkamy też zagadki logiczne oraz sekwencje zręcznościowe, w których realizujemy tzw. QTE (specjalne scenki wymagające wciskania określonych klawiszy).

Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series korzysta z silnika graficznego, na którym działają inne projekty dewelopera. Oprawa wizualna jest zatem estetyczna i wykonana w nieco komiksowym stylu. Całość uzupełnia klimatyczna ścieżka dźwiękowa oraz profesjonalne dialogi.

Screeny z Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?