Hearthstone: Heroes of Warcraft - Przedwieczni Bogowie (MOB) - okladka

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Przedwieczni Bogowie (MOB)

Premiera:
26 kwietnia 2016
Premiera PL:
26 kwietnia 2016
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hearthstone: Heroes of Warcraft - Przedwieczni Bogowie (MOB)
DevMat @ 17:52 14.03.2016

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hearthstone: Heroes of Warcraft - Przedwieczni Bogowie to kolejny dodatek do niezwykle popularnej gry karcianej, stworzonej przez Blizzarda - Hearthstone. Tym razem rozszerzenie - już szóste - wprowadza nowe karty oraz szereg zmian w mechanice rozgrywki.

W Przedwiecznych Bogach motywem przewodnim są doskonale znani fanom świata Warcraft Starzy Bogowie. To właśnie oni tworzą cztery karty legendarne: C’Thun, Yogg-Saron, Y’Shaarj i N’Zoth. Ponadto twórcy po pierwszy zdecydowali się na możliwość poprawienia statystyki danej jednostki zanim zostanie ona dobrana. Odbywa się to dzięki "okrzykom bojowym" innych kart. W sumie pojawiły się aż 134 elementy wzbogacające talię, kompletnie świeży rewers oraz niewidziana wcześniej plansza do gry. Dodatkowo kilka kart zostało zmodyfikowanych przez tytułowych przedwiecznych bogów.

DLC wprowadziło dwa formaty - Standard oraz Dzicz. Pierwszy z nich stał się oficjalną formułą, w której rozgrywane są oficjalne mistrzostwa Hearthstone'a (Hearthstone Championship Tour) i polega na tym, że gracze mogą rozgrywać pojedynki wyłącznie kartami wypuszczonymi w tym roku lub ubiegłym. Z klei drugi z nich, a więc Dzicz, nie różni się niczym od dotychczasowych zasad.

PEGI: Od 7 latZawiera sceny wywołujące strachZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Hearthstone: Heroes of Warcraft - Przedwieczni Bogowie (MOB)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?