Enter The Matrix (GC) - okladka

Enter The Matrix (GC)

Premiera:
14 maja 2003
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (5)Gram (6)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Enter The Matrix (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 24min

+ czaswięcej

Enter the Matrix to pełna akcji gra, stworzona na podstawie filmowej trylogii Matrix. Produkcja nawiązuje do dzieła braci Wachowskich, oferując dynamiczne pojedynki z przeciwnikami, efektowne pościgi, łatwy system ostrzału, jak również pełną efektów oprawę wizualną. W Enter the Matrix gracz nie może niestety wcielić się w postać Wybrańca, zamiast tego gramy innymi osobami.

Enter the Matrix śledzi wydarzenia z trylogii. W związku z tym gracze mają okazję przeżyć wszystko na własnej skórze. Walczyć z wykorzystaniem ciosów opracowanych przez choreografa walk filmowych, strzelać z autentycznej broni i wziąć udział w pościgach, przepełnionych dynamiką i dramaturgią. Mimo bogactwa rozwiązań, najważniejszym elementem produkcji jest jednak strzelanie. Podczas prucia ołowiem możemy bowiem nie tylko chodzić, ale również wykonywać różne akrobacje. Czas wówczas spowalnia, a nasz protagonista wykonuje skok do przodu, odbija się od ściany albo robi salto. Wszystko wygląda bardzo efektownie, szczególnie ze względu na fakt, iż lecące w powietrzu kule, podobnie jak w filmie, zostawiają po sobie swego rodzaju ślad.

Na potrzeby Enter the Matrix nagrano ponad godzinę sekwencji filmowych, które niedostępne są nigdzie indziej. Uzupełniają one historię Matrixa o nowe informacje, udzielając odpowiedzi na część dręczących pytań. Zobaczysz je tylko w grze.

Dzięki zaawansowanemu silnikowi graficznemu udało się prawie idealnie odwzorować ruchy wszystkich bohaterów trylogii. Oczywiście każda postać oparta została na swym realnym odpowiedniku.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Enter The Matrix (GC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?