Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad (GC) - okladka

Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad (GC)

Premiera:
06 stycznia 2004
Premiera PL:
06 stycznia 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Conflict: Desert Storm II - Back to Baghdad (GC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 15:30 09.01.2012

Śr. długość gry: 13h 20min

+ czaswięcej

Conflict: Desert Storm II to druga gra z serii Conflict, która opowiada o konflikcie rozgrywanym w Zatoce Perskiej. Wzorem poprzedniej odsłony, wcielamy się tu w 4 komandosów, zróżnicowanych pod względem uzbrojenia i umiejętności.

Bradley to wyposażony w karabin szturmowy dowódca oddziału. Foley to specjalista od walki na dystans - wyposażony w karabin snajperski, bez problemu zdoła odstrzelić wąs Saddamowi oddalonemu o setki metrów. Naszym trzecim protegowanym jest Connors - najsilniejszy członek oddziału, wyposażony w wyrzutnię rakiet i wielki karabin maszynowy. Ostatni wojak to czarnoskóry Jones, który za sprawą karabinu z tłumikiem i zapasu C4, potrafi narobić wiele szkód niespodziewającemu się niczego wrogowi.

Gra składa się z 10 dynamicznych i zróżnicowanych misji (w tym 4 misji treningowych), co daje nam łącznie ok. 6 godzin zabawy. W stosunku do pierwowzoru znacznej poprawie uległa warstwa graficzna produkcji. Efekty wybuchów czy wystrzałów robią znacznie większe wrażenie, niż poprzednio. Są bardziej sugestywne i prezentują się naturalniej.

Twórcy pokusili się także o wprowadzenie nieco większej liczby skryptów, co w rezultacie daje znacznie dynamiczniejszą, pełną zwrotów akcji rozgrywkę. Mamy uczucie brania udziału w wysokobudżetowym filmie akcji.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?