The Legend of Kay (DS) - okladka

The Legend of Kay (DS)

Premiera:
26 stycznia 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis The Legend of Kay (DS)
szewczu @ 13:56 26.01.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Legend of Kay to dynamiczna gra akcji z elementami zręcznościowymi, pozwalająca wcielić nam się w rolę kociego wojownika, który postanawia ocalić magiczny świat przed zgubą. Za produkcją stoi studio Neon Studios.

Głównym celem zabawy jest dostanie się do potężnego króla Shun i zniwelowanie jego nikczemnego planu. Postanowił on bowiem zaatakować wyspę Yenching i zniszczyć wszystko co piękne i dobre. Podczas naszej podróży spotykamy przeróżne zwierzęta. Wszystkie mówią ludzkim głosem i posiadają cechy humanoidów. Niektóre z nich są dla nas pomocne, ale trafiają się też takie, którym trzeba sprawić porządny łomot by dotrzeć w całości do planowanego celu. W sumie deweloper przygotował 30 rodzajów wrogów.

Walka jest jednym z najistotniejszych elementów gry. Wzorowana jest na sztukach dalekiego wschodu. Twórcy oferują aż 75 rodzajów wzajemnego tłuczenia się po pyskach, co bez wątpienia winno usatysfakcjonować każdego fana gier akcji.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z The Legend of Kay (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?