WWE Smackdown! vs. Raw 2010 (DS) - okladka

WWE Smackdown! vs. Raw 2010 (DS)

Premiera:
20 października 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis WWE Smackdown! vs. Raw 2010 (DS)
[R]ay @ 08:56 12.05.2013

Śr. długość gry: 26h 30min

+ czaswięcej

Kultowa i jedna z najlepszych serii poświęconych amerykańskiemu wrestlingowi powraca!

W grze pokierujesz jedną z największych wrestlingowych gwiazd: Edgem, Johnem Ceną, Randym Ortonem, Rey`em Mysterio, lub Undertakerem. Z pewnością nie zabraknie innych wyjadaczy, takich jak brutalny Kane, czy kapitalny high-flyer John Morrison. Produkcja dużo by na tym straciła. Dodatkowo rozbudowaniu uległ także tryb kreacji: możesz stworzyć własny finisher, entrance, zmienić move-set, a także dostajesz możliwość wykreowania całkowicie nowej postaci. Wraz z postępami trafi ona do Hall Of Fame - hali sław, czyli zgromadzenia najlepszych i najbardziej zasłużonych wrestlerów w historii, dzięki któremu wszyscy na Ziemi poznają twojego bohatera. Bardzo ważne jest zarabianie punktów za toczone walki. To dzięki nim ulepszasz herosa, między innymi kupujesz specjalne dodatki, awansujesz na kolejny poziom, zyskujesz w sklepach nowe ubrania, wybierasz nowe muzyczki czy wzmacniasz posiadane umiejętności. Jednym słowem: charakteryzujesz od zera swojego protegowanego i pokazujesz wszystkim, jakim twardzielem tak naprawdę jesteś.

Wzmianki o trybie Online wyjaśnia sam tytuł, który nie kryje się ze swoją innowacyjnością w tłumie. Tego jeszcze w SvsR nie było. Należy on do mocnych aspektów programu, interakcja z przyjaciółmi to coś niesamowitego.

Screeny z WWE Smackdown! vs. Raw 2010 (DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?