Pokemon Sapphrie (GBA) - okladka

Pokemon Sapphrie (GBA)

Premiera:
17 marca 2003
Premiera PL:
13 sierpnia 2003
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Pokemon Sapphrie (GBA)
keragon @ 15:17 13.05.2011
"keragon"

Śr. długość gry: 7h 30min

+ czaswięcej

Pokemon Sapphrie to odsłona trzeciej generacji gry traktującej o świecie stworków zwanych Pokemonami. Jako pierwsza generacja, została wydana na konsolkę GBA.

Gracze ponownie wcielają się w ambitnego trenera lub trenerkę (możliwość wyboru płci jest nowością w serii), których celem jest złapanie wszystkich Pokemonów. trafiamy do zupełnie nowej krainy - Hoenn, zamieszkałą przez 386 rodzajów Pokemon. Złapanie ich wszystkich to nasze główne zadanie, nie brakuje jednak ligi pokemon, do której przez cały czas zmierzamy.

Rozgrywka została lekko podrasowana względem poprzedniczek, pokemony łapiemy w dalszym ciągu w pokeballe, po wcześniejszym pokonaniu stworka. Nowością są na walki 2 vs 2, w których cztery pokemony biją się ze sobą jednocześnie. Przy sobie możemy mieć, podobnie jak w innych wersjach, sześć pokemonów, reszta jest wysyłana do komputera z którego zawsze możemy je wyciągnąć. Aby dostać się do ligi musimy wcześniej pokonać ośmiu liderów miast.

Kolejną nowością w grze jest battle arena, w której stale organizowane są turnieje walk. Dzięki tej opcji możemy szybko podszkolić naszych pupili. Jak i pierwowzory, gra wypełniona jest skrytkami oraz pobocznymi zadaniami od NPC.

Pokemon Sapphrie różnią od Ruby głównie lokacje, występujące rodzaje pokemonów, postacie a nawet misje.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?