Pokemon Pearl (DS) - okladka

Pokemon Pearl (DS)

Premiera:
22 kwietnia 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (2)

Opis Pokemon Pearl (DS)
keragon @ 15:36 11.05.2011
"keragon"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pokemon Pearl to pierwsza edycja znanej na całym świecie serii, wydana na NDS. Ponownie gracze wcielają się w młodego trenera/trenerkę i wyruszają z zamiarem złapania wszystkich Pokemonów.

Trafiamy do zupełnie nowego regionu Sinnoh, a do naszej dyspozycji oddano nową serie stworków. Łącznie ze starymi jest ich teraz 493 rodzaje. Zadaniem gracza w dalszym ciągu jest złapanie ich wszystkich oraz uzupełnienie pokedexa. Naturalnie nie zabrakło ligi pokemon, zawodów w których bierzemy udział po uzyskaniu ośmiu odznak od mistrzów poszczególnych miast.

System walki oraz łapania stworków nie został zmieniony względem poprzednich odsłon. Rozwój przeniósł komendy podczas walki na ekran dotykowy konsolki. Do łapania zwierzaków używamy pokeballi podzielonych na różne rodzaje. Ewolucje Pokemonów zostały podzielone na wymagania. Nie wystarczy już osiągnąć odpowiedni poziom swoim podopiecznym, niektóre stworki wymagają właściwych warunków, jak na przykład: dzień lub noc, odpowiednie nastawienie do trenera czy kontakt z danym przedmiotem.

Do gry wprowadzono rozgrywkę multiplayer dla 16 graczy przez Wi-Fi. Prócz walki gracze mogą wymieniać się Pokemonami oraz wspólnie walczyć z liderami. Wersja Pearl różni się od Diamond występującymi stworkami oraz niektórymi postaciami.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?