DayZ wchodzi w końcu w fazę beta!

Studio Bohemia Interactive, autorzy moda - a już samodzielnej gry - DayZ, ogłosili przejście swojego projektu do wersji betea - 3 lata po pierwszym wydaniu!

Materdea @ 10:24 08.11.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc

Po blisko pięciu latach od wypuszczenia pierwszej wersji DayZ, dzieło studia Bohemia Interactive, które pierwotnie było wyłącznie modyfikacją dedykowaną innej grze tego studia - Arma II - weszło w fazę beta! Zapowiada to nie tylko przyhamowanie rozwoju głównych "ficzerów", ale również autostradę do opublikowania jednego z pierwszych gier typu battle royal w ramach finalnej wersji.

Zgodnie z zapowiedziami autorów z grudnia zeszłego roku, DayZ faktycznie w 2018 wchodzi na kolejny etap rozwoju - w opublikowanym na platformie Steam oświadczeniu, Bohemia Interactive opowiada, jak teraz będzie wyglądał proces tworzenia jednego z najpopularniejszych reprezentantów wieloosobowych surwiwali. Zamiast wprowadzania kolejnych rewolucyjnych mechanizmów, gra ma być nieustannie poprawiana i optymalizowana! Wszystkie główne "ficzery" już zostały zaimplementowane, teraz przyszedł czas, żeby je ustabilizować i zbalansować.

Do końca 2018 roku deweloperzy mają zamiar wypuścić - przynajmniej na komputerach osobistych - wersję 1.0. Poniżej zaś możecie zapoznać się z krótkim materiałem filmowym ogłaszającym nowości w nowo wprowadzonej wersji beta.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   12:17, 08.11.2018
Jeszcze parę lat temu DayZ było bezkonkurencyjne, ale teraz? Może być trochę za późno.