E3 '18: Twórcy The Last of Us: Part II przygotowują tryb multiplayer

Na razie nie są jednak jeszcze gotowi do tego, by coś zdradzić.

bigboy177 @ 11:13 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

W trakcie minionej konferencji Sony na targach E3 2018 zobaczyliśmy pierwszy gameplayThe Last of Us: Part II. Mimo że nadal nie ujawniono daty premiery, dowiedzieliśmy się co nieco na temat samej zawartości przedsięwzięcia.

Dyrektorzy gry, Anthony Newman oraz Kurt Margenau, rozmawiali z redakcją portalu Gamespot, a w trakcie wywiadu potwierdzili, że w The Last of Us: Part II dostępny będzie tryb rozgrywek wieloosobowych. Założeniami ma on przypominać to, co widzieliśmy w "jedynce".

Newman przyznał, że tryb wieloosobowy "powraca", a Margenau powiedział, że studio nie jest jeszcze gotowe do tego, by powiedzieć coś więcej na temat jego kształtu. Do debiutu jest jeszcze sporo czasu, a zatem na pewno wcześniej czy później się to zmieni.

The Last of Us: Part II dostępne będzie wyłącznie dla posiadaczy konsol PlayStation 4.


Sprawdź także:

The Last of Us: Part II

Premiera: 2019
PS4

The Last of Us: Part II to kontynuacja doskonale ocenianej przygodowej gry akcji z 2013 roku. Za jej opracowanie ponownie odpowiada zasłużone studio Naughty Dog.Akcja pro...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?