E3 '18: Assassin's Creed: Odyssey wzorowane na GTA?

Twórcy nie będą ograniczać psychopatycznych zapędów graczy.

bigboy177 @ 10:44 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wygląda na to, że w przypadku Assassin’s Creed: Odyssey deweloperzy chcą wprowadzić garść zmian, istotnie modyfikujących przebieg rozgrywki. Jedna z modyfikacji dotyczyć będzie systemu synchronizacji rozgrywki ze wspomnieniami naszego wirtualnego przodka.

Do tej pory było tak, że jeśli zrobiliśmy coś niezgodnego z "wydarzeniami historycznymi" (z przymrużeniem oka, rzecz jasna), np. siejąc spustoszenie na ulicach miasta, Assassin’s Creed informowało nas o tym, że nastąpiła utrata synchronizacji i musieliśmy rozpoczynać od zera. W Assassin's Creed: Odyssey koncepcję tę zmieniono.

Jak się dowiedziała redakcja portalu GamesRadar, w tegorocznej edycji słynnego cyklu wprowadzony zostanie nowy system, przypominający ten z GTA. Chodzi o to, że jeśli zrobimy zadymę pośród mieszkańców, za naszą głowę zostanie wyznaczona nagroda. Pojawią się wówczas najemnicy, stróże prawa i inni tacy, chętni do tego, by nas przyskrzynić.

Nowe rozwiązanie sprawdzimy już niebawem. Assassin's Creed: Odyssey zadebiutuje bowiem 5 października bieżącego roku, na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji spojrzeć na rozgrywkę z przedsięwzięcia, pokazaną na targach E3, rzućcie okiem na poprzednią wiadomość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?