Team Ninja jest bardzo zapracowane

Deweloperzy przygotowują kilka nowych gier.

bigboy177 @ 15:52 12.01.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Team Ninja, odpowiedzialne m.in. za cykl Ninja Gaiden oraz udane NiOh, jest bardzo zapracowane. Jak się bowiem dowiedzieliśmy za sprawą jego prezydenta, Yosuke Hayashi, deweloper pracuje obecnie nad przynajmniej kilkoma projektami.

Hayashi rozmawiał ostatnio z ekipą redakcji Famitsu, a w trakcie wywiadu przyznał, że nastawienie jego studia jest bardzo bojowe. Określił je zdaniem: "Dla graczy z całego świata", a następnie wyjaśnił, że deweloperzy zamierzają dostarczyć wiele różnych doznań, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wzorem ma być sukces NiOh.

Oficjel nie był jednak w stanie zdradzić co konkretnie dostaniemy, Team Ninja ma jednak dość szerokie portfolio. Może być to też całkiem nowa marka, najpewniej z gatunku akcji, wszak w nim specjalizuje się firma.

Jestem przekonany, że wielu graczy chciałoby dostać np. kolejne Ninja Gaiden, wszak w ramach obecnej generacji konsol takowej jeszcze nie otrzymaliśmy.


Sprawdź także:

NiOh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   15:19, 14.01.2018
Oho szykuje się nowy Dead or Alive. Super by było.