Vampyr - twórcy zapowiadają serię dzienników dewelopera

Studio Dontnod opublikowało w serwisie YouTube zwiastun 5-odcinkowej miniserii dzienników dewelopera, której pierwszy epizod zadebiutuje już 18 stycznia.

Materdea @ 15:35 11.01.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Kofeiniarz, kokainiarz, kodeiniarz.
pc, ps4, xbox one

Vampyr od studia Dontnod, znanego m.in. z Remember Me oraz Life is Strange, co prawda jeszcze nie wybiera się na swoją premierę, niemniej debiut, ale czegoś innego, jest przedmiotem niniejszej wiadomości. Deweloperzy zapowiedzieli dziś krótkim zwiastunem nową serię materiałów filmowych, której pierwszy epizod już 18 stycznia pojawi się na kanale twórców!

Internetowa miniseria około pięciominutowych filmików, w których Dontnod będzie oprowadzało nas po swoim paryskim studiu i pokazywało np. nowe urywki z rozgrywki, opowiadało o procesie twórczym, a także przybliżało ogólnie pracę poszczególnych osób zaangażowanych w projekt.

W pilotażowym odcinku zatytułowanym "Making Monsters" dowiemy się, dlaczego postanowiono obsadzić w roli głównego bohatera tak dwulicową sylwetkę (bohater wojenny - wampir, który musi zabijać postronnych), a także nieco o wyborach moralnych (konsekwencje będzie miało to, kogo poświęcimy, a kogo oszczędzimy).


Sprawdź także:

Vampyr

Premiera: 05 czerwca 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Vampyr to gra cRPG osadzona w XX-wiecznym Londynie. Jest to tytuł od studia DONTNOD Entertainment - twórców m.in. Remember Me oraz Life is Strange.W Vampyr wcielimy się c...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   09:07, 12.01.2018
Już nie mogę się doczekać co pokażą w pierwszym dzienniku.
0 kudosfrycek88   @   20:48, 14.01.2018
Super, tylko nie wiem czemu ale jakoś mnie ta gra nie zaciekawiła.