Phil Spencer nie podchodzi zbyt optymistycznie do cross-play pomiędzy konsolami

Sony nie jest tematem zainteresowane i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się zmienić.

bigboy177 @ 10:50 12.10.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Cross-play pomiędzy konsolami regularnie pojawia się na naszych łamach. Jak się jednak okazuje, Microsoft nie jest przekonany co do tego, czy rozwiązanie uda się wprowadzić, a już na pewno nie w najbliższym czasie.

Kwestię rozgrywek pomiędzy PS4, a Xboksem One poruszył ostatnio Phil Spencer. Rozmawiał on z redakcją portalu Gamespot w trakcie Brazil Game Show. Niestety nie brzmiał on zbyt optymistycznie.

"Rozmawiamy z Sony cały czas", powiedział Spencer. "Nie jestem w stanie powiedzieć nic o ich motywacji ani harmonogramie (...) Wiem, że jest spojrzenie, z którego wynika, że jeśli moi przyjaciele mają tę konsolę, nie mogą grać z ludźmi mającymi inną konsolę".

"Nie wszyscy mają takie samo podejście do ecosystemu. Więc nigdy nie powiem, że to stracona sprawa, ale myślę, że niektóre podstawowe powody oraz scenariusze w najbliższym czasie się nie zmienią. Nie wiem czy to się zmieni".

Sony póki co nie jest zainteresowane funkcjonalnością cross-play pomiędzy ich konsolą, a konsolą giganta z Redmond, ale jak tylko cokolwiek ulegnie zmianie, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?