Fortnite - kolejne rekordy w trybie battle royale

Epic Games nie ma powodów do narzekań.

bigboy177 @ 10:39 12.10.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Fortnite jakiś czas temu otrzymało w pełni darmowy tryb battle royale, przypominający ten opracowany z myślą o Playerunknown's Battlegrounds. Z tego, co bezustannie słyszymy, nowy model zabawy cieszy się ogromną popularnością, przyciągając do siebie miliony graczy.

Epic Games - deweloperzy Fortnite - ujawnili, że w ich projekt gra już ponad 10 milionów graczy. Sam tryb battle royale, dostępny od około dwóch tygodni, przyciągnął do siebie milion. Twórcy podzielili się przy okazji kilkoma innymi statystykami dotyczącymi tytułu.

  • Gracze spędzili na zabawie 44,9 mln godzin;
  • Znaleziono ponad 58,9 mln pułapek;
  • Wybudowano 797 milionów schodów, ścian, sufitów i pięter;
  • Wykonano 292,7 mln skoków z battle busa;
  • Tryb battle royale w Fortnite to 3,7 mln graczy każdego dnia.

Battle royale dla Fortnite dostępne jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe produkcji.


Sprawdź także:

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Projekt to pierwsza gra w historii, korzystająca z ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?