Hunt: Showdown - gameplay ukazujący nowe dzieło studia Crytek

Co ciekawe, tym razem rzucić okiem możemy na rozgrywkę w dzień.

bigboy177 @ 18:26 11.10.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Hunt: Showdown to najnowszy projekt niemieckiego studia Crytek. Jeśli zastanawialiście się jak będzie w nim wyglądać rozgrywka, koniecznie rzućcie okiem na poniższy odtwarzacz.

Patrząc na nowe wideo na pewno natychmiast zauważycie, że twórcy nie chwalą się etapem, którego akcja toczy się w nocy, ale w dzień. Nie wiadomo czy to coś permanentnego, czy może akurat taki fragment rozgrywki wybrali  deweloperzy tym razem.

Jakkolwiek by nie było, zabawa w Hunt: Showdown przebiega na dwa sposoby. W pierwszym gracze starają się zapolować na jakiegoś groźnego potwora. W drugim dochodzą jeszcze gracze-przeciwnicy, a całość przypominać ma nieco Playerunknown's Battlegrounds.

Oba tryby zabawy zobaczycie na poniższym materiale filmowym. Na pewno zwrócicie też na okazyjne błędy, pamiętajcie jednak, że macie do czynienia z projektem wciąż powstającym. Hunt: Showdown zmierza na PC i - póki co - nie ma jeszcze daty premiery.


Sprawdź także:

Hunt: Showdown

Premiera: 22 lutego 2018
PC

Hunt: Showdown to sieciowa strzelanka z kamerą umieszczoną w oczach bohatera, która wymieszana jest z elementami survivalu i horroru. Za jej opracowanie odpowiada studio ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?