Battlefield 1 dostępne w ramach Origin Access

Do zabawy mogą więc dołączyć wszyscy subskrybenci usługi.

bigboy177 @ 12:35 10.08.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w Battlefield 1, to właśnie się takowa nadarza. Wystarczy, że jesteście subskrybentami usługi Origin Access dostępnej dla posiadaczy komputerów osobistych.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, Battlefield 1 trafił do Origin Access. Oznacza to, że wszyscy subskrybenci usługi mają do dostęp do projektu bez uiszczania żadnych dodatkowych opłat. Grać możecie tak długo, jak długo macie opłacony abonament na wspomnianą inicjatywę.

Co warte podkreślenia, bawić możecie nie tylko w podstawce, ale również we wszystkich udostępnionych do tej pory dodatkach. Nie wiadomo natomiast jak wyglądać będzie sytuacja wszystkich kolejnych DLC. Szczegóły na ten temat będziemy Wam przekazywać w miarę jak będą się pojawiać.

Kończąc przypomnę, że Battlefield 1 będzie również dostępne w EA Access na Xboksie One. Jako że nie wiemy kiedy dokładnie, poinformujemy Was gdy sytuacja się wyklaruje.


Sprawdź także:

Battlefield 1

Premiera: 21 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Battlefield 1 to kolejna odsłona serii FPS-ów od studia DICE oraz firmy Electronic Arts. Jej globalna premiera odbyła się w dniu 21 października 2016 roku. Po "czwórce" o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?