Dark Souls - zadebiutował mod Boss Rush

Pozwala on przebrnąć przez wszystkich bossów w grze z pominięciem lokacji, w których się znajdują.

bigboy177 @ 15:09 17.07.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Dark Souls otrzymało właśnie całkiem ciekawego moda. Chodzi w tym przypadku oczywiście wyłącznie o wydanie dedykowane komputerom osobistym.

Mod, o którym mowa pozwala stworzyć swoistą kolejkę bossów. Chodzi o to, że następują oni jeden za drugim (także od tyłu) i nie musimy przechodzić przez poszczególne lokacje, by do nich dotrzeć. Kreacja powstała w rękach modera zwanego Wulf2k, a zwie się ona Boss Rush.

Jak wynika z wpisu zamieszczonego na łamach portalu Reddit, mod jest we wczesnej wersji, tzw. pre-alfa, a zatem mogą w nim występować rozliczne błędy. Jeśli na takowe natraficie, musicie uzbroić się w cierpliwość i czekać na kolejne wersje aplikacji.

Boss Rush stanowić powinno wyśmienite wyzwanie dla graczy, którzy przebrnęli już przez Dark Souls kilkakrotnie i mają się obecnie za specjalistów w jego kwestii. Mod nie dość, że łączy wszystkich bossów w jeden ciąg wyzwań, liczy czas, jaki potrzebny jest grającemu na ich zlikwidowanie. Rankingi w tym przypadku to tylko kwestia czasu.

Oryginalne Dark Souls dostępne jest na PC, PS3 oraz Xboksie 360, a za sprawą wstecznej kompatybilności również na Xboksie One. Więcej na temat moda znajdziecie na łamach Reddita.


Sprawdź także:

Dark Souls: Prepare to Die Edition

Premiera: 24 sierpnia 2012
PC, XBOX 360, PS3

Dark Souls to produkcja studia From Software, będąca duchowym następcą ich starszego dziecka - Demon's Souls. Tytuł przeznaczony jest dla posiadaczy PlayStation 3, Xbox 3...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   10:16, 18.07.2017
Można chyba też wykorzystać ten mod jako formę trenignu.