Dragon Quest XI - intro oraz jednocześnie prolog gry

Deweloperzy udostępnili wspaniale prezentującą się scenkę z Dragon Quest XI.

bigboy177 @ 14:40 17.07.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne, ds3, ps4

Square Enix opublikowało sympatyczny, świetnie wykonany materiał filmowy, stanowiący zarówno intro, jak i prolog dla gry Dragon Quest XI.

Wideo dociera do nas za sprawą specjalnego wydarzenia, które miało miejsce w Tokyo. Podczas niego twórca serii, Yuji Horii, oraz producent, Yosuke Saito, zaprezentowali pre-renderowany film, stanowiący jednocześnie prolog tytułu.

Bez większego zaskoczenia, jakość materiału jest naprawdę wyśmienita. Chodzi zarówno o świetnie zrealizowane animacje, jak i wspaniale opracowane tła oraz modele postaci. Co istotne, film będzie się prezentował tak samo na obu platformach docelowych gry.

Japońską premierę Dragon Quest XI zaplanowano na dzień 29 lipca. Tytuł trafi wówczas do posiadaczy konsol PlayStation 4 oraz Nintendo 3DS. Planowana jest również wersja dedykowana Nintendo Switch, na jej temat nie wiemy jednak nic.

Jak tylko poznamy kolejne informacje, nie omieszkamy Was o tym fakcie poinformować.


Sprawdź także:

Dragon Quest XI: Sugisarishi Toki o Motomete

Premiera: 29 lipca 2017
PS4, DS3

Dragon Quest XI: Sugisarishi Toki o Motomete to jedenasta odsłona głównej serii japońskich RPGów, zapoczątkowanej w latach osiemdziesiątych XX wieku. Za jej opracowanie o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?