Sony chwali się grami które ogramy na PlayStation 4 w 2017 roku

Dwuminutowy zwiastun prezentuje najważniejsze gry, jakie w bieżącym roku trafią w łapska posiadaczy PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.

Dirian @ 18:20 02.01.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4

Firma Sony przygotowała specjalny materiał, który powinien zainteresować przede wszystkim posiadaczy (obecnych lub przyszłych) konsol PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Możemy przyjrzeć się na nim tytułom, jakie w bieżącym roku trafią na konsole Japończyków.

Lista wygląda całkiem nieźle i niemal każdy powinien znaleźć coś za siebie. Wśród tytułów mamy głośno zapowiadane hity pokroju Hellblade: Senua's Sacrifice, Gran Turismo Sport, Nier: Automata czy Detroit: Become Human. Nie można zapomnieć też o Horizon: Zero Dawn, NiOh, Yakuza 0, Personie 5 czy kolorowym Gravity Rush 2.

Pełna lista na filmiku. Dajcie znać czy oferta Sony na bieżący rok jest dla Was satysfakcjonująca, czy jednak spodziewaliście się po niej czegoś więcej?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   18:48, 02.01.2017
Chyba trochę za bardzo ludzie w Sony zabalowali, bo w filmiku sporo mylących informacji Konsternacja Według niego np. Nier: Automata jest PS4 Exclusive choć gra wychodzi przecież także na PC, a Nioh oraz Persona 5 są PS4 Console Exclusive pomimo tego, że dotychczas te tytuły były cały czas promowane jako produkcje na wyłączność PS4 Zdziwiony Jak na razie pojawiło się tylko sprostowanie dotyczące Detroit: Become Human, które zostało podobno błędnie umieszczone w filmie Dumny
0 kudosshuwar   @   08:35, 03.01.2017
Obłędne jest to Hellblade. Dobrze, że to nie wersja tylko na PS4 Uśmiech

A w wideo w sumie nic szczególnego nie zobaczyłem, ot dużo gier - takich rodzinnych, dziecinnych platformówek Uśmiech