TGA '16: Halo Wars 2 - nowy zwiastun gry

Podczas The Game Awards 2016 pokazano zwiastun poświęcony Atrioxowi.

bigboy177 @ 04:52 02.12.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one

Halo Wars 2 zadebiutuje już 21 lutego 2017 roku. Podczas gali The Game Wards 2016 zaprezentowany został nowy zwiastun przedsięwzięcia, a oprócz tego dowiedzieliśmy się również o remasterze "jedynki", do którego dostęp otrzymają osoby, które złożą zamówienie przedpremierowe na "dwójkę" w specjalnym wydaniu Ultimate.

Zwiastun, który pokazano w trakcie The Game Wards 2016 nie ukazuje rozgrywki w Halo Wars 2. To materiał pre-renderowany, stanowiący wprowadzenie w jeden z wątków fabularnych projektu. Skupia się on bowiem na postaci niejakiego Atrioxa.

Zwiastun został oczywiście solidnie zmontowany i zaprojektowany, dzięki czemu jest naprawdę bardzo efektowny. Jeśli zaś chodzi o samo Halo Wars 2, zagramy w nie za mniej więcej trzy miesiące na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.

W chwili obecnej nie wiemy czy Halo Wars: Definitive Edition dostępne będzie osobno, czy wyłącznie w ramach specjalnego wydania Halo Wars 2. Jak tylko pojawią się nowe szczegóły, nie omieszkamy się jednak nimi podzielić.


Sprawdź także:

Halo Wars

Premiera: 26 lutego 2009
XBOX 360

Halo Wars to gra strategiczna osadzona w uniwersum słynnej strzelanki Halo. Programem zajmuje się studio odpowiedzialne za stworzenie serii gier Age Of Empires, można się...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?