Kolejny Fallout w pastelowych barwach, z jednorożcami i słodkimi szczeniakami!

Panowie z Bethesdy przyznali, iż ogromna wręcz ilość głosów niezadowolenia ze strony graczy wymusiła na deweloperze zmianę podejścia w kwestii palety barw, jakie będą zdobiły kolejną odsłonę postapokaliptycznej serii.

Janek_wad @ 14:03 04.09.2009
Marcin "Janek_wad" Janicki
pc, ps3, xbox 360


Panowie z Bethesdy przyznali, iż ogromna wręcz ilość głosów niezadowolenia ze strony graczy wymusiła na deweloperze zmianę podejścia w kwestii palety barw, jakie będą zdobiły kolejną odsłonę postapokaliptycznej serii. Jeśli wierzyć dzisiejszym deklaracjom twórców New Vegas, tytuł ów zaatakuje nas prawdziwą feerią pastelowych kolorów.

Naprawdę, do tej pory byliśmy przekonani, iż odcienie brązu oraz szarości odgrywały decydującą rolę w budowaniu specyficznego-posapokaliptycznego klimatu. Po przeczytaniu wielu skarg, umieszczonych przez fanów gry na forum Kotaku, doszliśmy do wniosku, że ograniczona paleta kolorów w Fallout 3 była cholernie złym pomysłem - wyznał szef od marketingu firmy, Ted Sandill.

Czego w takim razie możemy się spodziewać po następnej części sagi. Z pewnością kolejnych godzin znakomitej zabawy i naprawdę świeżego spojrzenia na zniszczony nuklearną wojną świat.


Panie i panowie, cieszcie oko starymi, szaroburymi krajobrazami. Już za rok miast ruin po pięknych niegdyś miastach, zobaczymy biegające na tle barwnej tęczy jednorożce!


W kolejnym tytule serii zamierzamy umieścić tony kolorowych tęcz, rozbrykane szczeniaczki, zabawne kociaki oraz króliczki-przytulanki. Może zobaczycie też kilka majestatycznych jednorożców. Zmienimy również kolory broni oraz akcesoriów. Jedna ze zbroi będzie na ten przykład ekskluzywnie bladofioletowa. Takie zabiegi naprawdę powinny wpłynąć na poszerzenie palety barw i dodatkowo wzmocnić wrażenie totalnej, nuklearnej zagłady, tak bliskie graczom w tytułach spod serii Fallout - dodał Ted.

P.S. To oczywiście żart. Ted Sandill użył tak ironicznej formy przekazu, by upewnić wszystkich graczy, iż Fallout - przynajmniej pod względem klimatu - nadal będzie zmierzał w tym samym (co poprzednie odsłony serii) kierunku.

Sprawdź także:

Fallout: New Vegas

Premiera: 19 października 2010
PC, PS3, XBOX 360

Fallout: New Vegas to kolejna odsłona, popularnego cRPG, którego akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie. New Vegas nie jest ani prequelem, ani sequelem wydarzeń ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosCioperek   @   16:01, 04.09.2009
Bardzo spodobał mi się kawałek o króliczkach-przytulankach Szczęśliwy Nice Dumny
0 kudosbroopl   @   17:21, 04.09.2009
Trochę szkoda, kto nie lubi jednorożców? Dumny
0 kudosPapisotoromek   @   23:43, 04.09.2009
To by było coś, zmutowane jednorożce i atomowe tęcze : D
0 kudosResidentEvil   @   08:20, 05.09.2009
Hahahaha jak zaczęłam czytać o tych tęczowych jednorożcach czy jakoś tak to się śmiałam jak nigdy OMG ostro ma.. heh ale liczę że bd więcej kolorów bo w F3 aż mi się trochę nudziło z tych kolorów lecz nie mam tez nic do tego bo robiło naprawdę wrażenie Uśmiech
0 kudosremix1995   @   13:20, 05.09.2009
Cholera, jak czytałem o tych jednorożcach to na początku wziąłem to na serio (xD)... i całkiem mnie to załamało. Jeśli o mnie chodzi, to klimat w F3 jest zajebisty włąśnie dzięki tym szaroburym i smutnym barwom.
Dodaj Odpowiedź