Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu

Assassin's Creed IV: Black Flag (PC)

ObserwujMam (216)Gram (81)Ukończone (119)Kupię (36)

World in Conflict i Assassin’s Creed IV: Black Flag za darmo w grudniu! - komentarze

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 7262 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
World in Conflict w wersji Complete Edition ukończyłem spory czas temu, bardzo fajny RTS, przedstawiający inny scenariusz końca Zimnej Wojny. Assassin's Creed Black Flag średnio mi się podobało - jak dla mnie za dużo było w nim pływania statkiem i odkrywania świata. Jednak za bardzo chcieli zrobić z tego sandboxa.

Offline
guy_fawkes //grupa Stara Gwardia » [ Final Hamster (exp. 6433 / 7200) lvl 12 ]0 kudos
Bardzo konkretne prezenty. WiC kiedyś mocno mnie interesowało, chociaż nie wiem, czy się za nie wezmę w obliczu ogromnej, ciągle rosnącej kupki wstydu. BF przeszedłem na XO i szczerze mówiąc byłem rozczarowany, bo to fajna piracka gra, ale takie sobie, rozlazłe przez te wszystkie znajdźki AC, z tragicznym wątkiem współczesnym. Niemniej wartościowy gratis i kolejna część z serii, którą dostałem na PC niemal albo kompletnie za darmo, chociaż ukończyłem na innej platformie. Szczęśliwy

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15406 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Mam w wersji pudełkowej World in Conflict z jakiegoś biedrowego giermaszu za równe dziesięć złotych. To wydanie nie ma dodatku Soviet Assault, a ta promocja ma i tu mnie kupili. Niestety mój laptop nie może podołać tego tytułu. Pamiętam jak w dniu premiery palił piece jak kiedyś pierwszy Far Cry. Nadal nie mogę zagraćna zadowalającym poziomie bez ciągłych spadków klatek.

Liczba czytelników: 460121, z czego dziś dołączyło: 8.
Czytelnicy założyli 45951 wątków oraz napisali 630873 postów.