Strona główna » Tematy wolne » Podgląd tematu
Artykuł - I Love Gaming #4 – „Sala Samobójców

Offline
Z_o_m_o //grupa Stara Gwardia » [ Hamster\'s Creed (exp. 8794 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Cytat: Antares
Bardzo dziękuję za miłe słowa Uśmiech

Wszystkim tym, którzy mają stalowe nerwy i chcą zobaczyć przykład tendencyjnego dziennikarstwa proponuję natomiast odnośnik do VOD Onet.pl, gdzie można obejrzeć wspomniany odcinek "Rozmów w Toku": http://vod.o(...)nek.htmlTe dzieciaki mnie przerażają ... sam siedzę dużo przed komputerem , ale oni są przykłady bez mózgów... wzielii tibijczyków i starają się być fajni , ten pierwszy kolo to nawet wypowiedzieć się nie potrafi ...

Offline
Men1111111 //grupa Mieszczanie » [ Giermek (exp. 285 / 300) lvl 7 ]0 kudos
Jak dla mnie tamci ludzie z "Rozmów w toku" to po prostu patologia. Nikt normalny nie będzie mówił np. "spier..laj" do własnej matki czy też zachowywał się jak ostatni wariat po poproszeniu o wyłączenie komputera. Zgadzam się z tobą Z_o_m_o . To jest po prostu przerażające a do tego nie powinno się poprównywać normalnych graczy kożystających z tego rodzaju sztuki jako popaprańców którzy "nabijają setny level na metinie".

Offline
Dirian //grupa MiastoGier.pl » [ Redaktor ]0 kudos
Rozmowy w tłoku to jeden z tych kanałów, który powoduje, że oglądanie telewizji ograniczam do sportu + czasami jakiegoś filmu, ale z ciekawości obejrzałem program w podanym wyżej linku. Wrażenia? Nie wiem skąd oni biorą tych ludzi do programu i chyba nie chcę wiedzieć, ale skoro w wieku 16 lat gość nie potrafi się wysłowić, to coś jest nie tak. Szkoda tylko, że sporo ludzi, którzy obejrzą taki program pogłębia się w swoim przekonaniu, że gry niszczą ludzi, są bee i fee.

Liczba czytelników: 457743, z czego dziś dołączyło: 1.
Czytelnicy założyli 45237 wątków oraz napisali 626214 postów.