Days Gone (PS4) - okladka

Days Gone (PS4)

Premiera:
26 kwietnia 2019
Premiera PL:
26 kwietnia 2019
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:62%
Chcesz taki licznik?
Opis Days Gone (PS4)
bigboy177 @ 00:43 15.06.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Days Gone to gra akcji, z elementami survivalu opracowana przez jedno z wewnętrznych studiów Sony Computer Entertainment. Produkcja dedykowana jest wyłącznie konsoli PlayStation 4.

Akcja Days Gone przenosi nas gdzieś w okolice północno-zachodniej części Pacyfiku. Ludzkość niestety nie ma się zbyt dobrze, albowiem wybuch groźnej pandemii zdziesiątkował naszą rasę, przemieniając jej przedstawicieli w bezmyślne stworzenia, nie pragnące niczego prócz krwi. Tym, którym udało się przetrwać pandemię, nie pozostało nic innego, jak odnaleźć się w nowej rzeczywistości i, co najważniejsze, przeżyć czyhające na każdym kroku niebezpieczeństwa.

Aby zobaczyć kolejny dzień, główny bohater - niejaki Deacon St. John - stara się eksplorować w pełni otwarty świat w poszukiwaniu przydatnych przedmiotów oraz niezbędnych do życia surowców. W tym celu przemieszcza się z jednej lokacji do drugiej, przeszukując każde napotkane domostwo oraz magazyn. Niestety nawet ludzie nie są wobec niego pokojowo nastawieni, co oznacza, że gdy na swojej drodze napotyka innego człowieka musi zachować czujność, nigdy nie wiadomo czy okaże się przyjacielem czy wrogiem.

Wrogowie bardzo chętnie wykorzystają hordy krążących po okolicy krwiożerczych bestii. Te, słysząc lub widząc protagonistę, atakują niczym fala, bezustannie nacierając nawet pomimo ostrzału z broni palnej oraz eksplozji. W takiej sytuacji pozostaje wycofywanie się w stronę bezpiecznych stref, a nawet ucieczka.

Days Gone działa na silniku graficznym Unreal Engine 4, a w związku z tym oprawa audio-wizualna jest najwyższych lotów. Dzięki temu wyjątkowemu narzędziu da się zaglądnąć do praktycznie każdego budynku, celem przeszukania go i pozyskania przydatnych przedmiotów. Te są w grze kluczowe, albowiem crafting odgrywa bardzo dużą rolę.


Wkład w encyklopedię mieli:   Klocu, MicMus123456789,
Screeny i filmy z Days Gone (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?