Ken Follett's The Pillars of the Earth (PS4) - okladka

Ken Follett's The Pillars of the Earth (PS4)

Premiera:
15 sierpnia 2017
Premiera PL:
15 sierpnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Ken Follett's The Pillars of the Earth (PS4)
Dirian @ 21:57 12.11.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

The Pillars of The Earth to gra przygodowa autorstwa Daedalic Entertainment. Tytuł oparty jest na powieści Filary Ziemi autorstwa Kena Folletta.

Akcja gry toczy się w XII-wiecznym angielskim mieście Kingsbridge. Ówczesna sytuacja w Anglii jest niezbyt ciekawa, ponieważ panujący wówczas król Henryk miał na karku już przeszło 50 lat, zaś jego jedyny syn i prawowity następca tronu zmarł w wyniku zatonięcia Białego Statku na kanale La Manche. Wydarzenie to wzbudziło niepokój i zamieszanie na angielskim dworze, w efekcie czego okres ten historycy nazwali mianem Anarchii.

The Pillars of The Earth poznajemy losy trójki mieszkańców wspomnianego miasta - arystokratki Alieny, młodego architekta Jacka oraz mnicha Philipa.

Tytuł jest utrzymany w konwencji klasycznej przygodówki point and click, co oznacza połączenie rozbudowanych dialogów, eksploracji otoczenia i łamigłówek. Nad produkcją czuwał sam Ken Follott.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?