MiniGRY
Gorące Informacje:
Aktualizacja systemu PlayStation 4 do wersji 3.0 pojawi się już jutro

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //

Knights Of Honor (PC)

Okładka Knights Of HonorPremiera świat:01 października 2004Premiera polska:01 października 2004Gatunek:StrategicznaPlatformy:PC  

Producent:Black Sea StudiosWydawca:Sunflowers InteractiveDystrybutor:Electronic Arts PolskaStrona Domowa:wejdź »
Dodaj kafelek na stronę/forum!
Ocena redakcji:
Recenzja gry
7.0
Popularność:
Na podstawie liczby odwiedzin
93%

Opis gry:

autor opisu:   redakcja miastogier.pl
Śr. długość gry:   75h 0min
Knights of Honor gra strategiczna, przenosząca gracza do czasów średniowiecznych, kiedy o walkę i honor walczyli rycerze. Wcielamy się w króla i z pomocą dostępnych nam narzędzi staramy się zaprowadzić spokój i dostatek na posiadanych terenach.

Rozgrywka w Knights of Honor kręci się dookoła tytułowych rycerzy. Możemy ich bowiem dowolnie dobierać, różnicując w ten sposób posiadane umiejętności. Każdy typ rycerza (a jest ich sześciu, m.in. szpieg i kleryk) daje królestwu odmienne bonusy. Dla przykładu, z użyciem szpiega jesteśmy w stanie pozyskiwać statystyki sąsiedniego królestwa, a nawet, w sprzyjających okolicznościach odbić je z rąk tamtejszego władcy, przejmując całkowitą kontrolę.

Najważniejszymi elementami produkcji jest zarządzanie, handel oraz walka z oponentami. Za sprawą zarządzania dbamy o to, by wszystkim żyło się dobrze. Handel pozwala królestwu się rozwijać, powiększając jednocześnie zasoby skarbca. Walka z oponentami jest natomiast koniecznością, albo kiedy bronimy się przed agresorami, albo gdy staramy się podbić jakieś nowe ziemie.

Jeśli chodzi o potyczki, to do akcji prowadzimy całe grupy żołnierzy, nie kontrolujemy pojedynczych jednostek, albowiem byłoby to utrudnione w sytuacji kiedy na polu bitwy biegają tysiące żołdaków. Jako że mamy do czynienia z grą strategiczną, możemy swobodnie zmieniać formacje oddziałów, rozstawiając ich wedle uznania i wykorzystując drzemiący w nich potencjał.

Knights of Honor to produkcja pełna zawartości, dlatego na jej potrzeby opracowano kilkadziesiąt różnych struktur, mnóstwo wojsk, jak również kształt terenów, zależny od wybranego państwa. Oczywiście każda nacja posiada odpowiednią dla siebie prezencję oraz bonusy, a dzięki temu do zabawy zasiąść można wiele razy, każdorazowo czerpiąc dużo przyjemności.

Na potrzeby gry przygotowano całą mapę Europy. Mamy zatem spore pole do popisu podczas planowania działań. Co ważne, akcja odbywa się w czasie rzeczywistym, a w związku z tym wszelkie zmiany w strategii są natychmiast zauważalne. Tytuł działa na dwuwymiarowym silniku graficznym, co skutkuje przejrzystą, pełną detali grafiką oraz płynną zabawą, nawet na słabszych komputerach. Bitwy są ukazywane w rzucie izometrycznym, symulującym trzeci wymiar.

Encyklopedia uzupełniona przez:   gregory16mix,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Najnowsze wiadomości na temat Knights Of Honor:
Przepraszamy, ale do tej gry na MiastoGier.pl nie ma w tym momencie żadnych doniesień.

Recenzja, zapowiedź, kody, poradnik i inne:


Recenzja Knights Of HonorRecenzja Knights Of Honor (PC)
Knights Of Honor jest grą strategiczną, w której nasze pole działań obejmuje całą Europę. W grze możemy kierować podbojami jednego ze 100 królestw. Mapa jest po prostu ogromna i podzielono ją na...
-Kody do Knights Of Honor (PC)
-Knights Of Honor - problemy, pytania i porady
-Rozmowy na temat Knights Of Honor

Screeny i filmy z Knights Of Honor:


Knights Of Honor - screen - nr. 2230Knights Of Honor - screen - nr. 2231Knights Of Honor - screen - nr. 2232Knights Of Honor - screen - nr. 2233

Wymagania sprzętowe:

Platforma:PCProcesor:Pentium 4 1.5, 1.5GHzKarta Graficzna:GeForce 256Pamięć RAM:512MBSystem:Windows 98
Ważne!! Proszę uzupełnić w profilu posiadaną konfigurację komputera. System strony oszacuje wówczas czy gra będzie poprawnie działać na Twoim komputerze!
Wysoką wydajność komputera zapewnią
płyty główne firmy GIGABYTE
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że dział filmów MiastoGier TV to nie tylko trailery, ale również mnóstwo materiałów od redakcji MiastoGier TV? Zerknij koniecznie tutaj!
  Polecamy także:

Komentarze do gry Knights Of Honor (15 najnowszych):Dodał: zielonygeneral      @ 19:45, 26.08.2010

bardzo fajna gra. Trzeba trochę pomyśleć ale nie jest to tak zaawansowana gra jak z serii europa universalis czy total war. Jednak dla fana takich gier pozycja obowiązkowa.

Dodał: Xawir      @ 19:17, 29.03.2011

Jedna z moich ulubionych strategi.810.

Dodał: GDW000      @ 11:07, 15.06.2011

Mam takie pytanie który kraj ma za jednostke głównom templarijuszy

Dodał: KIĆMAN      @ 15:52, 13.11.2011

The best!

GDWOOO i templariusze są głównie na Ziemiach Dzisiejszej Hiszpanii...


Kto gra niech do mnie napisze ,z Ip xD


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto, uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.