Pathfinder: Kingmaker  (PC) - okladka

Pathfinder: Kingmaker (PC)

Premiera:
25 września 2018
Premiera PL:
25 września 2018
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Pathfinder: Kingmaker (PC)
Dirian @ 09:04 09.09.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pathfinder: Kingmaker to gra RPG z rzutem izometrycznym. Jest to pierwszy projekt złożonego z branżowych weteranów studia Owlcat Games. Wśród nich znajduje się m.in. Chris Avellone, jeden z głównych twórców Fallout 2, Planescape Torment czy Neverwinter Nights 2.

Akcja Pathfinder: Kingmaker toczy się w uniwersum Golarionu, znanego z gry fabularnej Pathfinder. Trafiamy do krainy Stolen Lands, którą przemierzamy grupą wojowników. Nasze zadanie polega na stworzeniu królestwa, a następnie utrzymaniu go w ryzach. Oznacza to rozmaite intrygi i starcia z przeciwnikami - ludźmi, ale też fantastycznymi bestiami. Nie zabraknie także konstruowania budynków i podejmowania rozmaitych, często skomplikowanych decyzji.

Rozgrywka przypomina inne, popularne ostatnimi czasy produkcje z gatunku. Na pierwszy rzut oka, Pathfinder: Kingmaker czerpie sporo rozwiązań z serii Pillars of Eternity - mamy bardzo podobną oprawę, opartą na silniku Unity, a także bliźniaczo podobny system dialogów.

Walka w Pathfinder: Kingmaker odbywa się w czasie rzeczywistym, ale możemy w każdym momencie skorzystać z aktywnej pauzy, wydając stosowne polecania naszym podopiecznym. W trakcie starć skorzystamy z broni białej i dystansowej, a także rozmaitych czarów, zarówno ofensywnych, jak i wspomagających. 

W grze nie brakuje oczywiście systemu rozwoju bohaterów, którzy wraz z wygranymi pojedynkami i postępami w rozgrywce zyskują nowe umiejętności i statystyki. 

Tytuł skupia się na rozgrywce dla pojedynczego gracza - nie zawiera trybu multiplayer. Gra dostępna jest na systemach Windows, Linux oraz Mac OS.

Wymagania: Twórcy gry Pathfinder: Kingmaker ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny i filmy z Pathfinder: Kingmaker (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?