For Honor (PC) - okladka

For Honor (PC)

Premiera:
14 lutego 2017
Premiera PL:
14 lutego 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / MMO
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (4)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:76%
Chcesz taki licznik?
Opis For Honor (PC)
Itchytude @ 14:54 16.06.2015
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierwszy raz zademonstrowano podczas E3 2015, gdzie ujawniono również pierwsze fragmenty rozgrywki, a jej premierę zaplanowano na 14 luty roku 2016.

Fabuła For Honor przedstawia nam świat wyniszczony kataklizmem, a następnie trwającą ponad tysiąc lat wojną, w której udział biorą Rycerze, Wikingowie oraz Samuraje. Zjednoczyli się oni w ramach własnych klanów, a następnie toczą zacięte boje o dominację. W samym środku zamieszania znajduje się niejaki Apollyon, kontrolujący tzw. Legiony Blackstone. Z ich pomocą planuje przejąć świat pod władanie i zaprowadzić własny porządek.

Przedstawione w For Honor potyczki rozgrywają się na klimatycznych arenach skąpanych w ogniu bitwy. Twórcy przygotowali wiele zróżnicowanych lokacji, a na każdej natrafiamy na setki przeciwników. Wisienką na torcie są natomiast potyczki z bossami - wolniejsze, taktyczne, wymagające myślenia.

Najważniejszym elementem produkcji jest zaawansowany system walki. Uwzględnia on różnorakie postawy i umożliwia korzystanie z miażdżących technik w walce w zwarciu. Każdy cios łatwo poczuć na padzie, a wymachy samodzielnie można kontrolować z wykorzystaniem gałek analogowych kontrolera. Jako że na potrzeby gry opracowano trzy klasy postaci: rycerza, wikinga oraz samuraja. Każdy dysponuje innym rodzajem oręża oraz repertuarem ciosów.

For Honor działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym pełną detali, brutalną oraz efektowną oprawę wizualną. Całość uzupełnia dynamiczna muzyka i sugestywne efekty specjalne.

Wymagania sprzętowe tytułu widoczne w encyklopedii przygotowane zostały na podstawie wersji alfa For Honor, którą udostępniono we wrześniu 2016 roku.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny i filmy z For Honor (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosGorkyFactory   @   10:51, 09.01.2016
Ubisoft bierze się za Chivarly. Zabulimy jak za zboże i dostaniemy grę P2W. No ale nie wyprzedzajmy faktów, ciekawe co z tego wyjdzie. Pewne jest jedno, na kupno poczekam z rok od premiery.
0 kudosshuwar   @   08:29, 04.08.2016
Ładnie się to prezentuje. Tylko ciekawi mnie czy będzie to tylko PvP czy może też PvE jak w przypadku The Elder Scrolls Online. Multi w wersji PvP to nie jest coś co mi odpowiada. Ktoś wie?
0 kudosTheCerbis   @   09:43, 04.08.2016
To chyba nie ma być MMORPG, tylko zwykły multi jak wspomniane Chivalry, więc PvP.
0 kudosshuwar   @   08:46, 05.08.2016
Czyli taka typowa napierdzielanka... jak Star Warsy ostatnie Smutny
0 kudosJackieR3   @   10:41, 05.08.2016
A co Ci się w napierdzielaniu kogoś niepodoba nerdu jeden.? Puszcza oko Zadziorny
0 kudosdabi132   @   16:34, 16.09.2016
Cytat: TheCerbis
To chyba nie ma być MMORPG, tylko zwykły multi jak wspomniane Chivalry, więc PvP.

Ogrywamy właśnie zamkniętą alfę i mogę potwierdzić, że jest tryb PvP oraz PvE. Trochę wkurza mnie sterowanie, a konkretnie blokowanie ciosów, które jest przypisane pod myszkę i żeby zablokować cios wroga trzeba ruszyć myszką w jeden z trzech kierunków. Nie wiem, kto robił ten system, zdecydowanie lepiej sprawdzało by się naciśnięcie jakiegoś klawisza. Co do grafiki to wygląda ładnie i działa płynnie nawet na moim GTX 550 To, więc wymagań wysokich nie ma. Jeśli ktoś chciał by przetestować grę, to mam 3 zaproszenia do zamkniętej alfy, zainteresowani pisać na priv.
0 kudosTheCerbis   @   17:10, 16.09.2016
Czyli system blokowania z Mount & Blade? A kiedy będzie jakaś otwarta beta? Dużo błędów w tej alfie? No i na czym polega to PvE?
0 kudosdabi132   @   01:24, 17.09.2016
Beta odbędzie się jakoś bliżej premiery, można już zapisywać się do niej na stronie gry: LINK klikając w baner "Zarejestruj się do bety". W alfie udostępniono sześciu wojowników, po dwóch na każdą frakcję. Są trzy tryby gry:
- Dominion - w którym walczymy 4x4 w PvP oraz PvE wcielając się w wyżej wymienionych wojowników. Oprócz tego na polu bitwy są mniejsze jednostki sterowane przez AI, które możemy zabijać. Naszym zadaniem jest przejmowanie punktów od A, B, C i utrzymanie ich jak najdłużej, oraz odpieranie ataków wrogich wojowników.
- Brawl - starcia dwóch na dwóch na mniejszych arenach
- Duel - pojedynek 1 na 1 z komputerem lub żywym graczem
Są trzy mapki: Overwatch, River Fort oraz Citadel Gate.
Co do błędów to są, jak to przy wczesnej wersji, gra przycina się np przy ładowaniu mapek.
Pobawiłem się wszystkimi wojownikami i najlepiej gra mi się Samurajami, który są szybcy, ale zadają słabsze ciosy. Żołnierze i wikingowie z kolei są ociężali i powolni, ale ich ataki zadają duże obrażenia.
Dodaj Odpowiedź