Premiera S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl w grudniu?

W sieci pojawiła się interesująca plotka dotycząca premiery S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Jest szansa, że będzie miała ona miejsce jeszcze w tym roku.

@ 14.08.2023, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

Premiera S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl w grudniu?

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nie ma w tym momencie oficjalnej daty premiery, a na debiut najnowszego dzieła studia GSC Game World czekamy od dawna. Jeśli bardzo się już niecierpliwicie, to jest szansa, iż wyczekiwanie zakończy się jeszcze w tym roku. Przynajmniej jeśli wierzyć krążącym w sieci doniesieniom.

Plaion - wydawca przedsięwzięcia - zaktualizował ostatnio kartę S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl w swoim sklepie. Wynika z niej, że premiera gry będzie miała miejsce 1 grudnia. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że daty w formie tzw. place holderów w przypadku innych tytułów to 31 grudnia, a także to, iż 1 grudnia jest piątkiem, termin zdaje się być wiarygodny i prawdopodobny.

Czekamy oczywiście na jakieś konkrety, a póki co pamiętajcie, że S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl pojawi się na nadchodzących targach Gamescom, które odbędą się już w przyszłym tygodniu. Możliwe, że podczas transmisji ujrzymy jakiś pierwszy solidny gameplay, a przy okazji poznamy datę premiery.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl dostępne będzie wyłącznie na PC oraz Xboksach Series X|S. Jako że tytuł nie jest wydawany przez Microsoft, jest spora szansa, iż zadebiutuje później też na PlayStation 5, choć na razie informacji na ten temat brak.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?