Sony planuje na grudzień wydarzenie z cyklu PlayStation Experience; zobaczymy w jego trakcie m.in. next-genowe PlayStation VR

PlayStation VR, kolejne Astro Bot oraz wiele do tej pory nieujawnionych gier - wszystko to mamy ujrzeć w trakcie kolejnej transmisji z cyklu PlayStation Experience.

@ 15.09.2021, 12:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sony planuje na grudzień wydarzenie z cyklu PlayStation Experience; zobaczymy w jego trakcie m.in. next-genowe PlayStation VR

Sony od jakiegoś czasu nie uczestniczy w branżowych targach i konferencjach, zamiast tego stawiając na własne wydarzenia. Jednym z takich wydarzeń jest PlayStation Experience, które - jak wynika z najnowszych plotek - zaplanowano na grudzień bieżącego roku.

Tegoroczne PSX nie zostało jeszcze potwierdzone, ale na łamach forum Reddit pojawił się ciekawy wpis związany z imprezą. Okazuje się, że powinna ona mieć miejsce w grudniu, a w trakcie transmisji otrzymamy całkiem sporo interesujących informacji. Japończycy ujawnić mają next-genowe PlayStation VR, nowe studio w Japonii, a także kolejne gry z serii Astro Bot oraz WipEout.

Nowe PlayStation VR zapowiedziano jakiś czas temu. Sony podkreśliło nawet, że opracowywane z myślą o wirtualnej rzeczywistości gry nie będą dedykowane nowemu headsetowi. Będą to normalne projekty, będące w stanie wykorzystać VR. Chodzi o duże przedsięwzięcia AAA, a nie pomniejsze ciekawostki, jak to było do tej pory. Jednym z tego typu projektów może być nowa gra twórców Astro Bot, czyli Asobi Team.

Ewentualne Astro Bot 2 to nie jedyna nowa gra, jaką możemy zobaczyć podczas PSX. Z przecieku wynika, że Sony wstrzymało się z wieloma zapowiedziami podczas minionego już PlayStation Showcase, aby mieć co zaprezentować w trakcie PlayStation Experience. W poście na łamach portalu Reddit nie ma jednak konkretów na ten temat, a w związku z tym czekamy na nowe informacje. Jak tylko się pojawią, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?