Fifa 2008 vs PES 08

Offline
kolosssek //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 49 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Jak myślicie która z tych gier będzie podbijała serca fanów wirtualnej piłki nożnej na całym świecie. Przedstawice swoje opinie na temat tych gier które mają za niedługo wejśc. Dokładnie przeczytajcie wszystkie tematy związane z poprawkami do tych symulatorów pilki nożnej i dzielcie się swoimi informacjami.

Ja szczerze wam powiem że co nie co czytałem na temat tych dwóch gier i lepiej pod prawie każdym aspektem wypada PES( oprócz gry przez sieć gdzie lepiej przedstawia się FIFA).

W PES'ie nie będzie już tak lekko jak było wcześniej a jeżeli wydawało wam sie że już było ciężko to przygotujce się na prawdziwe meczarnie w przechdzeniu tej przecudnej gry. Otóż wprowadzonyc zostało wiele nowych tricków ale i znacznie zwiększono stuczną inteligencję komputera. Jezeli będziemy robić nieustannie ten sam trick komputer nauczy się go na pamięć i przeciwnik będzie mógł ci spokojnie odebrać piłkę. Tak rozbudowanej szutcznej inteligencji w piłkarskim symulatorze jeszcze nie było. W dodatku sporo rozbodowano gre bez piłki zawodnika. Gdy w FIFIE jest to tylko "wyjdź na pozycje ja ci podam" tak w PES'ie możesz sterowac zowodnikiem bez piłki nawet gdy twój ma piłkę i ustaiać się w idealnych pozycjach do podania i oddania strzału zagrażającemu bramec. Ulepszeń jest o wiele więcej.

Jednak EA SPORTS bardziej zajęło się grafiką i grą przez sieć,czym bije PES nie na głowe ale na kolana. Do FIFY wprowadzono wiele udogonień w grze przez internet przez co można teraz cieszyć się na max, grając z kolegami przez sieć. Można by tak jeszcze wymieniac wiele zalet i minusów tych gier,ale teraz czekam aż wy dodacie jakieś info co do FIFY i PES'a Uśmiech



Offline
kolosssek //grupa Mieszczanie » [ Stajenny (exp. 49 / 50) lvl 4 ]0 kudos
Mi sie raczej wydaje że PES będzie o wiele solidniejszy,ale jednak większośc ludzi kupuje FIFE. A dlaczego ponieważ załużmy taki 10 latek chce żeby mamusia lub tatuś kupili mu jakąś gierkę z piłkarzami. To oni oczywiście wybiorą tą grę która jest bardziej promowana i która im się pierwa nawinie pod rękę. Nie sprawdzą dokładnie opinii na temat gry (PES w tym wypadku ma lepsze opinie). A tak poza tym to chyba FIFA jest o wiele tańsza niż PES więc bedą wybierać tańszą grę niż droższą Dumny

Offline
sebastian_w4 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
ja mam pesa 2008 na ps3 i powiem ze sie troche zawiodlem... gra za szybko byla wypromowana i sa niedociagniecia, nawet sporo bym powiedzial... ale to nic i tak sie zajebiscie gra jakby nie byloSzczęśliwy i tak fifa to dno w porownaniu do pesa (jakiejkolwiek czesci)

Liczba czytelników: 475824, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 53807 wątków oraz napisali 675905 postów.